Заставу за Гужву буде внесено завтра – Лукаш

25 червня 2017, 16:48

Сергій Мартинець Сергій Мартинець

Зараз головний редактор "Страна.ua" утримується в ізоляторі тимчасового тримання

Заголовногоредактораінтернет-видання"Страна.ua"ІгоряГужвузавтраплануєтьсявнестизаставу.Про цеповідомилавFacebookколишнійміністрюстиціїОленаЛукаш.

"Ужезавтрабудевнесена заставаінайближчимчасом вінбудена волі",-написалаЛукаш.

Якповідомлялося
, прокуратура Києва буде клопотати про арешт редактора інтернет-видання "Страна.ua" з можливістю внесення застави в сумі більше 3 млн грн.

Реклама

Нагадаємо,увечерів четвер,22 червня,вКиєвібувзатриманийголовнийредакторінтернет-видання"Cтрана.ua"ІгорГужва.ЯкповідомивгенеральнийпрокурорУкраїниЮрійЛуценко,Гужвавимагавтаотримав10тис.дол.занерозміщеннякомпрометуючихматеріалівнадіючого політика.Засловамигенеральногопрокурора,врозпорядженніслідстваєвідеоіфотодоказиданогоправопорушення.

Уп'ятницювранці,23 червня,народнийдепутатзфракціїРадикальноїпартіїУкраїниДмитроЛінькопідтвердив,щоголовнийредакторвидання"Cтрана.ua"Гужвавимагавуньогогроші.

Утойжеденьпрес-службапрокуратурим.Києваповідомила,щокерівникаінтернет-видання"Страна.ua"Гужвуійогопосередниказатримализа підозроювскоєннізлочину,передбаченогоч.3ст.189КримінальногокодексуУкраїни(вимаганняу великихрозмірах).

Ближче до вечораМаксимецьповідомила,щоповідомленняпро підозру у вчиненнізлочинубудеврученоГужвідокінцядня.Заїїсловами,стороназвинуваченнямає намірпроситидляГужвизапобіжний західувигляді утриманняпідвартоюзможливістювнесеннязастави,йогорозмірвизначаєтьсязурахуваннямризиківійогомайновогостану.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко

В свою чергу, сам Гужва заявив, что проти нього "шиють" сфальсифіковану справу і ніби це його намагалися спровокувати взяти гроші, від яких, як він сказав, відмовився.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти