Закон про надання соцдопомоги політв'язням Кремля і їх родичам вступив в силу

13 жовтня 2018, 22:04

Держава розширила напрямок використання бюджетних коштів на допомогу в'язням Кремля

У суботу, 13 жовтня, в Україні набув чинності закон про надання допомоги політв'язням РФ. За день до цього він був опублікований в офіційному виданні "Голос України". Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України.

Відповідно до закону, в бюджеті передбачені кошти на заходи по захисту і забезпеченню прав та інтересів, соціальної реабілітації осіб, позбавлених особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та владою Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України або території Російської Федерації в зв'язку з їх громадською чи політичною діяльністю
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Відзначається,щопідтримкапередбаченатакождлячленівсімейнезаконноув'язнених.Вониможутьрозраховуватинавідшкодуваннявитрат,пов'язанихзвідвідуваннямв'язнів,атакожнанаданняправовоїдопомоги,медичнихісоціальнихпослуг,виплатудержавнихстипендійіменіЛевкаЛук'яненка.

Раніше повідомлялося, що Порошенко підписав закон про соцдопомогу політв'язням

В тренді
Міністра економіки Петрашко відправлено у відставку
Ігор Петрашко. Фото: facebook.com/mineconomdev
В тренді
Рада звільнила міністра інфраструктури Криклія
Владислав Криклій. Фото: facebook.com/vladkryklii
В тренді
Обшук у будинку Кличка: силовики знайшли контрабандного пального на 100 млн
Силовики провели у будинку Віталія Кличка спільну операцію

Нагадаємо,заступникміністраз питаньтимчасовоокупованихтериторійГеоргійТукарозповідав,щородинам в'язнів Кремля виплатять по 100 тисяч гривень.Вінвідзначав,щоголовноюпроблемоюбулоте,щоне був прийнятийзаконпрополітичних в'язнів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти