Закон "Про освіту" захищає українську мову – Парубій

18 вересня 2017, 18:11

Прийнятий закон не обмежує мови нацменшин, зазначив спікер Ради

Закон "Про освіту" захищає українську мову і не ущемляє мови нацменшин і корінних народів. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Нам вдалося знайти компромісні визначення в тих положеннях, які досі викликали дискусію, як в депутатському корпусі, так і в суспільстві ... Це був дуже хороший приклад того, коли Верховна Рада України продемонструвала, що може приймати узгоджені компромісні рішення, і я переконаний, що те рішення, яке ми знайшли, найбільш оптимальне, найбільш правильне", – розповів Парубій в ході погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп Верховної ради 18 вересня
.

Парубійвважає,щодискусії,які виникаютьнавколозакону"Про освіту","носятьбільшеспекулятивнийхарактер,томущовнашомузаконіпередбачаєтьсязахистдержавної мовитанівякій мірі неущемляютьсямовинаціональнихменшинікоріннихнародів".
Реклама

Раніше повідомлялося, що міністри закордонних справ Болгарії, Угорщини, Греції і Румунії підписали попереджувальний лист главі МЗС України через новий закон про освіту.

Нагадаємо, 5 вереснянароднідепутатиУкраїниприйняли в другомучитанніівціломупроектзакону"Про освіту",який,зокрема,визначає,щомовоюосвітньогопроцесувнавчальнихзакладахє українська.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Угорщиназвернуласязі скаргоюдо Генерального секретаряОБСЄ,уповноваженоговорганізаціїу справахнацменшинічинного головиОБСЄ,атакождо верховного комісараООНз правлюдиниікомісараЄСз питаньрозширеннятаєвропейськоїполітикидобросусідствачерезосвітнійзаконУкраїни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти