Закон про третю хвилю мобілізації набув чинності

24 липня 2014, 09:19

Часткова мобілізація проводиться протягом 45 днів з дня набрання указом чинності на території всіх регіонів України

ЗаконУкраїни"Про затвердженняуказупрезидентаУкраїни "Про частковумобілізацію" опублікованийсьогодні в офіційномувісникуВерховної Ради "Голос України"Згідно з текстомдокумента,законнабуває чинностіз дня його опублікування,тобто з 24липня.

Згідно з документом,частковамобілізаціяпроводиться протягом45днів з дня набранняуказом чинностінатериторії всіхрегіонівУкраїни,крім АвтономноїРеспубліки Кримі Севастополя.

"Призов військовозобов'язаних,резервістів іпоставкутранспортних засобів для забезпеченняпотреб ЗбройнихсилУкраїни,Національної гвардіїУкраїни,Служби безпекиУкраїни,Державної прикордонноїслужбиУкраїни,Державної спеціальноїслужби транспорту,інших військовихформуваньУкраїниздійснити вобсягах, визначенихмобілізаційнимипланамиз урахуванням резерву",- зазначеновтекстіуказу.

На місцевіоргани владипокладаються зобов'язаннящодо оповіщеннягромадянпро мобілізаціюі виділеннябудівель іспорудвідповідно до мобілізаційнихпланів.

Нагадаємо, 22липня ВерховнаРадаУкраїниухвалила закон про затвердженняуказупрезидентаУкраїниПетраПорошенка"Про частковумобілізацію".На підтримкувідповідного законопроектуназасіданні у вівторок, 22 липня,проголосували232народнихдепутатів.

23 липня
президент Петро Порошенко підписавзакон"Про затвердження УказуПрезидентаУкраїни "Про частковумобілізацію".

Як відомо, це вже третячастковамобілізаціявУкраїні.Перші двібули проведені,відповідно,вберезніі в травні.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну
Реклама

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти