Захарова знайшла "винних" у поразці Росії в Інтерполі

22 листопада 2018, 11:44

У російському МЗС звинуватив американців у "антиросійському угарі" і грубому "втручанні"

У програші російського кандидата на пост глави Інтерполу Москва звинувачує США, які нібито "втрутилися" в процес обрання голови організації. Про це заявила речник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова.

На її думку, мало місце грубе втручання у внутрішні справи міжнародної організації, і це нібито завдає шкоди репутації та авторитету Інтерполу.

"Передвиборчий період супроводжувався безпрецедентною кампанією дезінформації, тиску, наклепу. Вона, на жаль, була розгорнута з подачі США проти кандидата від Росії. У антиросійському угарі Вашингтон навіть відійшов від своїх принципових підходів про нерозголошення переваг на виборах в міжнародній організації і задіяв зовнішньополітичне відомство, відкрито встав на шлях недопущення обрання російського представника", – заявила Захарова.

Нагадаємо, 21 листопада
новим главою Інтерполу був обраний представник Південної Кореї. Виборипід час87-їсесіїГенеральноїасамблеїорганізаціїпроходиливтри тури:під частрьохголосуваньКімЧонЯнгвпевненоперемігсвогоголовногоконкурентазРосіїОлександраПрокопчука.

Реклама

Відзначимо,щонапередоднівиборівдеякікраїнипогрожуваливийтизІнтерполу,втомучислііУкраїна,якщойогоновимглавоюстанеросіянин.ЗахідодноголосновисловлювавсяпротиобранняПрокопчука,авСШАсенаторинавітьпросилиамериканськоголідераДональдаТрампавплинутинаситуацію.

Поразку Росії на виборах президента Інтерполу оцінили і в самій організації. ГенеральнийсекретарЮргенСтоквважає,щовиборипройшлипрозороівдемократичнихівільнихумовах.

В тренді
Росія перекине на кордон з Україною 110 тисяч "багнетів" – розвідка

УсвоючергуполітологОлександрПалійвкоментарісайту"Сегодня"пояснив, на чому "погорів" російський кандидат. ПретендентавідРосіїпідвелойогоминулевросійськійрозвідслужбі,вважаєексперт.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти