Затримання Надії Савченко стало додатковим аргументом для введення нових санкцій проти РФ

29 липня 2014, 14:53

ЄС висловив глибоке занепокоєння через викрадення, перевезення на територію Росії і незаконного ув'язнення Надії Савченко

ЄвропейськийСоюзрозглядаєситуацію ззатриманняукраїнськоїльотчиціНадіїСавченко вРосіїякдодатковийаргументпри посиленнісанкцій протиРФ.Про це повідомляєпрес-службапредставництваУкраїнипри ЄС,коментуючивідповідьЄСназвернення представникаУкраїниКостянтинаЄлісєєваіз закликомвідреагуватина цей інцидент.

"ПитанняНадіїСавченкопоряд з іншимидіями,спрямованиминадестабілізацію ситуаціїнасходіУкраїни,ставдодатковимаргументомприприйнятті рішенняпро посилення санкційЄС протиРФ,яківступиливсилувкінці минулого тижня,і тих,якіочікуються найближчим часом",-йдеться вповідомленні.

Як зазначають у прес-службі,ЄСу своїй відповідівисловив глибокезанепокоєннячерез викрадення,перевезення натериторію Росіїінезаконного ув'язненняНадіїСавченкоі відзначивготовність і надаліреагуватинавсі аспектинедотримання правлюдини в контекстідестабілізаціїситуаціїнасходіУкраїни.

"Ця ситуаціяставить питаннядотриманнямРосійською Федерацієюсвоїхміжнародних зобов'язань.ЄСпостійнозакликає РосійськуФедераціюдотримуватися зобов'язань,що випливають зчленствавРаді Європита Європейськоїконвенціїз прав людини.ЄСчерезсвоїделегаціївКиєві та Москвіуважновідстежує розвитокситуаціїв цій справі",-зазначається у відповіді.

[LINKED_ARTS]

В тренді
Коротко і у справі. Найголовніше про зустріч Зеленського та Путіна (оновлено)
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти