Юристи довіряють судам більше, ніж прокуратурі і антикорупційним інституціям – опитування USAID

16 листопада 2018, 08:38

Найнижчий рівень довіри у професійних юристів до партій і Верховної Ради

Професійні юристи більш ніж на 10% довіряють судовій владі, ніж органам прокуратури, а також антикорупційним інституціям. Про це йдеться в результатах "Опитування професійних юристів – учасників судових розглядів, які не є суддями або працівниками апарату суду", проведеного у вересні 2018 року по ініціативі Програми USAID Реформування сектору юстиції "Нове правосуддя", оприлюднених 12 листопада.

Як показує дослідження, юристи на 41% довіряють судовій владі в цілому і 47% окремим судам, тоді як лише 30% юристів довіряють органам прокуратури, 28% юристів окремо НАПК, НАБУ і СБУ, 27% – Державній виконавчій службі і 25% органам поліції. Удвічі менше, ніж судам, професійні юристи довіряють органам місцевого управління та громадським організаціям. Найнижчий рівень довіри у професійних юристів до політичних партій (8%) і парламенту (13%)
.

Реклама

01_97

Соціологічним опитуванням в рамках Програми USAID "Нове правосуддя" були охоплені адвокати і прокурори, які беруть участь в судових провадженнях, але які не є працівниками судової системи, а також представники установ судової експертизи, слідчі МВС і інших органів. Опитування проводилося у вересні 2018 року шляхом персональних інтерв'ю 400 осіб в містах України з населенням понад 50 тисяч. Дослідження проводилися по всій території України, за винятком Криму і неконтрольованих урядом територій.

Раніше сайт "Сегодня" повідомляв, що  українські суди не можуть працювати через дефицит кадрів .Проблемунамагаютьсявирішитизарахунокнаборуновихсуддів,насуддівськііспитивцьомуроціподализаявкипонад800претендентівз усієї країни.

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського

Реклама

Нагадаємо, ми писали про те, що для багатьох місцевих судів України 2018 рік стане останнімпротягомпоточногорокуїхплануютьліквідуватиізамінитиокружнимисудами.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти