Юнкер не виключив континентальну кризу через референдум по Україні

9 січня 2016 18:18

Глава ЄК сподівається, що Нідерланди скажуть "так" на референдумі

Глава ЄврокомісіїЖан-Клод Юнкерзаявив, щореферендумпро ратифікацію Угодипро асоціаціюЄвросоюзу з Україною, проведення якого запланованов Нідерландахна квітень2016- го,може спричинити за собоюмасштабнуконтинентальнукризу.Таку думку він висловивв інтерв'юголландській газетіHandelsblad.

хочу, щобголландцірозуміли, щоце питання виходитьза рамкиінтересівНідерландів.Давайте не будемоперетворюватиреферендумвреферендумпо Європі.Я не вірю, що голландціскажуть "ні", цевідкриє двері длявеликоїконтинентальноїкризи, а Росіябудепожинати плодилегкої перемоги", – підкресливвін.

Юнкердодав, щоне критикуєполітичну системуНідерландів,проте відзначив,що це голосуванняможе "змінити балансв Європі".

На даний моментНідерланди єєдиною країноюЄвросоюзу,якане ратифікувалаУгоду про асоціаціюУкраїни та ЄС.Про планивлади країнипровестиреферендум, наякому буде обговорюватисяце питання,сталовідомо в жовтні2015 року.Результатиплебісциту,призначеногона 6 квітня2016- го,будутьноситирекомендаційний характері не є обов'язковимидля виконання.Однак якщо вголосуваннібратимуть участь неменше 30 відсотківнаселення,уряд країни повиненрозглянути це питання івідреагувати.

РекламаНе пропусти!
Нідерланди – Україна: онлайн першого матчу команди Шевченка на Євро-2020

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти