Яценюк обіцяє збільшити фінансування армії

28 липня 2014, 22:55

Прем'єр сподівається, що парламент на позачерговому засіданні в четвер ухвалить зміни до держбюджету

Прем'єр-міністр УкраїниАрсенійЯценюксподівається, що парламентнапозачерговомузасіданнівчетверухвалить змінидо держбюджетудля збільшення фінансуванняармії, якщо ж ні, товін обіцяєвиділити ці коштибез відповідного закону.

"Якщо депутати не проголосуютьза закони, язроблю все, щоб профінансуватиармію, заправититанки, що бмені потімне говоривпрокурор, язроблюце навітьбеззакону, варіантуіншого немає, япоставлюпідпис під. постановою", - сказаввін в ефіріпрогамми"Свободаслова" наICTV впонеділок увечері.

Прем'єр повідомив, що зараз проводитьсяактивна роботаз депутатами, длятого, щобзаконопроекти, запропоновані урядом,пройшливРаді.

"У насбула зустріч уп'ятницюввечері зпрезидентом, головою парламентуі очільниками фракцій.Язаразособистосиджунателефоні іобдзвонююдепутатів, які можуть віддатисвійголос", - додавА.Яценюк.

Крімцього прем'єрзаявив, що його проханняпро відставку небулоемоційнимрішенням, іщо вінрозумівнаслідки, але в тійситуації, яка склаласянатой моментвпарламенті, він не бачивіншого виходу, як написатизаяву про відставку.

дізнавсяпро розпадкоаліціїпо телевізору, розуміючи те, що після розпадукоаліціїдепутатипіддуломавтоматане голосуватимутьза законопроекти, запропоновані урядом, язробив вибір", - сказав він.

Раніше спікерінфоцентруРНБО АндрійЛисенко заявив,
щоантитерористичнаопераціятриватиме навітьпри розпускуРадиі відставкиКабміну.

Реклама

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти