Яценюк сподівається, що все вирішиться мирно

30 квітня 2014 19:41

Сергій Рюмочкін Сергій Рюмочкін

Прем'єр вірить, що ще залишається шанс подолати кризу політичними методами

СитуаціявУкраїнізалишається складною іголовною проблемоюєкураторівМосквоюзбройнісепаратисти,заявивглаваукраїнського урядуАрсеній Яценюкповідомляє прес-службаКабінетуміністрів.

"Головна проблема- цеочолюваніРосієюпротестувальникиз бойовимипатронамиізаручниками,якихзахопилиціозброєні банди",- заявив вінвході зустрічіз ГенеральнимсекретаремРади ЄвропиТурбйорномЯгландомі головоюКомітетуміністрів РЄ,міністром закордоннихсправ АвстріїСебастьяномКурц.

Яценюкзазначив,що
Кабмін вживає всіх можливих заходів, щоб стабілізувати ситуацію і підкреслив, що українська сторона "зробила все з політичного боку і продовжує це робити".

"Ми віримо, що досі є шанс подолати цю проблему політичними і дипломатичними методами. Але, що стосується політичних рішень, ми можемо звертатися тільки до політиків і людям, які не озброєні бойовою зброєю. Ті, хто стріляє в мирне населення, викрадає спостерігачів ОБСЄ – це злочинці", – підкреслив прем'єр.

Водночас Яценюк зазначив, що порядок денний уряду на сьогодні – "провести чесні і прозорі
виборипризначеніна 25травня, щобмати в країнівсеосяжнийдіалог,провестиконституційнуреформу,захиститиросійськомовну меншинуі меншості,якірозмовляютьіншими мовами,і домогтися відРосії виконанняїїміжнароднихзобов'язань".

Раніше повідомлялося,щопрезидентРФВолодимирПутін
повністю спростувавсвоюпричетністьдо ситуації вУкраїні.

Реклама

В тренді
Дмитро Разумков: Механізм деолігархізації має працювати, коли ми є у владі, і коли нас немає

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти