Вибори в Україні: зафіксовані порушення, повідомляють про підкупи

29 жовтня 2017, 18:08

Валерія Сєрова

В Одеській області деякі дільниці відкривалися з запізненням, були "махінації" з бюлетенями

Спостерігачі за виборами депутатів в Об'єднані територіальні громади (ОТГ) в Одеськійобластізафіксувалирядпорушеньнавиборчих дільницях.Про цеповідомилипредставилигромадськоїорганізації"Опора".

Реклама

Так,за словамиспостерігачів,вКуяльницькій,ЦебриківськійіСтарокозацькійОТГвиборчі дільницівідкрилисяпізнішевстановленогозакономпромісцевівиборичасу,оскількичленикомісіїне встиглирозподілитибюлетені.Такожсталовідомо,щовКуяльницькійОТГкомісіяне допустилавсіхспостерігачівнаранковезасіданнябезпоясненняпричин.

Аоськерівникодеськоїобласноїорганізації"КомітетвиборцівУкраїни"АнатолійБойкорозповівнасвоїй сторінцівсоцмережі,щовАвангардівськійіЛиманськійОТГкомісіївидавалибюлетенівиборцям,закріпленимзаіншимиокругами.

"Це стало можливим через зміну нумерації будинків місцевою владою", - пояснив Бойко.

УПодільськомурайоніактивістизапідозрили,щоневідоміособинамагаютьсяпідкупитивиборців,ізаблокувалиавтомобільпідозрюваних.УвідділікомунікаціїГУНПвОдеськійобластікажуть,щоотрималикількаанонімнихповідомленьпро можливіпідкупи,томунадільницівирушилиспівробітникипатрульноїполіції.

В тренді
Живе як король. Все про резиденції, особняки і яхти Медведчука
"Інформаціяне підтвердилася",-відзвітувалипісляперевіркикопи.

Такожправоохоронцірозповідають,щозапорядкомнавиборахвОдеськійобластістежили300поліцейськихі60нацгвардійців.Покиніякихпорушеньвонине зафіксували.

Реклама

Як заявляв недавно спікер Ради Андрій Парубій, для проведення дострокових виборів в Україні підстав немає, авигіднівониможутьбутитількиКремлю.Зайогословами,виборизавчасноможутьстатипотрясіннямдлякраїни.

УсвоючергувМВФзаявили,щовладіУкраїниважливозосередитизусиллянапросуваннівпередврамкахплануреформіще не час думати про вибори.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти