Вибори в Україні: в США пояснили, чого в жодному разі не можна допустити

18 листопада 2018, 08:47

Американський експерт закликав Facebook відкрити офіс в Україні для боротьби з російською пропагандою

Під часпередвиборноїкампаніївУкраїні в жодному разіне можнадопуститирозколусуспільства,чиммоментальноскористаєтьсяРосія, яка збирається втрутится в вибори.Чимбільшеусуспільствабудедовіридо виборів,тимменшешансівбудеуагресора.

Реклама

Про церозповівнапрес-конференціїпрезидентНаціональногодемократичногоінституту(NDI,США)ДерекМітчелл,аналізуючипередвиборнесередовищевУкраїні,передаєУкрінформ.

"Поділ суспільства – це небезпечно, і росіяни будуть використовувати всі ці моменти. Як цьому запобігти? Відкрити політичні дебати, конкуренцію, яка не повинна перейти в конкуренцію меседжів, що поглибить поділ суспільства. Як тільки буде розколоте суспільство, росіяни зможуть набагато простіше діяти опосередковано, через цифрові платформи, такі як Facebook і інші", -сказав він.

Мітчелл вважає, що Facebook следовало бы открыть офис в Украине,щобукраїнцямбулолегшеборотисязросійською пропагандоювмережі,що впливаєнахідпередвиборчоїкампанії.

"Ми закликаємо Facebook закрити офіс в Москві, або може нехай він там і буде, але також відкрити офіс в Києві з україномовними редакторами. І я розумію, що вони цілодобово працюватимуть в такому військовому режимі, як це було у нас в США. Їм потрібно робити все, щоб не використовувалася їх платформа для руйнування суспільства і країни", – підкреслив експерт.

В тренді
Тепер вже офіційно. Зеленський підписав закон, який прирівняв е-паспорт до паперового

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Крімтоговінвважає,щоне завадилобзробитиакцентнамедіграмотностіукраїнцівдляпротистоянняросійськійдезінформації.

"Є проблеми, є необхідність підвищення медіаграмотності населення, яке має протистояти російській дезінформації. Також є проблема реклами на телебаченні, адже має бути зазначено, хто заплатив за політичну рекламу. Тобто, чим більше буде працювати суспільство і буде більше довіри до виборів, тим менше буде агресор з півночі використовувати ці розколи всередині суспільства. Тоді це позитивно позначиться на стабільності і безпеці країни", -додав Мітчелл.

Незважаючинате,щовУкраїнідоофіційногостартупрезидентськоївиборчоїкампаніїзалишилосятрохи більшемісяця,авласнедоднявиборівпрезидента-більше 4міс.,передвиборнагонка,схоже,вжеувійшлавсвоюактивнустадію.Так,судячиз публічних заявдеякихпредставниківукраїнськогополітикуму,насьогоднісвою участьуборотьбізакріслоглавидержавианонсуваливже35претендентів.Експертирозповілисайту "Сегодня", які головні виклики стоятимуть перед переможцем гонки.

Такожмиписали,щопотрібнознатипро майбутні президентськііпарламентські вибориключові дати і порядок обрання президента і Верховної Ради.Обранийпрезидентвступитьвлегітимніповноваженняне пізніше3 червня,анове скликанняВРУзапрацюєпідкінець2019 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти