Вибори в Криму – незаконні: в МінТОТ звернулися до жителів Криму

18 березня 2018, 08:25

Незаконне проведення голосування на півострові ставить під сумнів легітимність всіх виборів

Міністерствоз питаньтимчасовоокупованихтериторійівнутрішньопереміщенихосібУкраїнизвернулосядо жителівокупованогоКримуне брати участь в російських виборах, оскількивониє незаконнимиіїхрезультатибудутьнелегітимні.Про цейдетьсявзаявівідомства.
Міністерствозасуджуєрішенняросійськоїокупаційноїадміністраціїпровести 18березня виборипрезидентаРФвКриму.

"В черговий раз закликаємо кримчан не брати участь в незаконних виборах президента РФ на території півострова, не підтримувати нелегітимні вибори і утриматися від будь-яких дій і кроків щодо участі в цих виборах. Проведення країною-окупантом виборів в Криму є грубим порушенням Конституції і законодавства України, основних

ТакожвМінТОТвідзначили,щоЗахід невизнаєанексіюіокупаціюукраїнськогопівостроваізасуджуєдіїРосії.Кримчанамнагадалипро незаконне"референдумі"2014року напівострові,якийніхто,крімМоскви,не визнав.
Реклама

Увідомствіпідкреслили,щонасьогоднішнійденьнапівострівдієособливий правовийрежим,згідно з якимніякихвиборівнатериторіїокупованогоКримуне проводиться,авсі"органивлади",створенікраїною-окупантоміприйнятінимирішення,визнаютьсянелегітимнимиінезаконними.

В тренді
Тепер вже офіційно. Зеленський підписав закон, який прирівняв е-паспорт до паперового
"Тому, вибори президента РФ на тимчасово окупованій території є незаконними і нелегітимними і ставлять під сумнів загальну легітимність цих виборів", -йдеться в заяві.

Якповідомлялося,щевчораввечерів Росії почалося голосування на президентських виборах. Першівиборчі дільницівідкрилисянаДалекомуСході.Увиборчому бюлетені8кандидатів,що претендуютьнапостпрезидентаРФ-цемаксимальна кількістькандидатівз 2000 року,колизапостпрезидентаРосіїборолисясімосіб.
Детальнішедізнатися,якРосіяготуваласядо виборів,іякабулареакціяКиєватасвітової спільноти,можнавматеріалі"Запад не визнає, а Україна загрожує санкціями: пристрасті навколо російських виборів в Криму".

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти