Введення воєнного стану: в "Урядовому кур'єрі" оприлюднено указ Порошенка і змінене рішення РНБО

28 листопада 2018, 09:38

Згідно з опублікованими документами, воєнний стан вводиться в Україні з 14:00 26 листопада

Вурядовій газеті"Урядовий кур'єр" 28 листопада опублікований указ президента України Петра Порошенка № 392/2018, якимвводитьсявдіюрішенняРадинаціональноїбезпекиіоборони(РНБО)від 26 листопадапро введеннявУкраїнівоєнного станустрокомна30діб-до 14:0026 грудня.

Реклама

Виданняоприлюднилоуказпрезидента"Про рішенняРНБОвід 26 листопада2018року "Провнесеннязмін дорішенняРНБОвід 26 листопада2018року "Щодонадзвичайнихзаходівщодо забезпеченнядержавногосуверенітетуінезалежностіУкраїнита введення воєнного станувУкраїні".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Воприлюдненомувиданнямрішенні РНБОвід 26 листопадавідзначається,щовоєнний станвводитьсявУкраїніз 14:0026листопададо 14:0026грудня2018 року.

"Пункт 3 рішення РНБО від 26 листопада 2018 року "Щодо надзвичайних заходів щодо забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні", введеного в дію указом президента України від 26 листопада 2018 року № 390, викласти в такій редакції: "3. Запропонувати президенту України ввести з 14.00 26 листопада 2018 року воєнний стан в Україні терміном на 30 діб – до 14.00 26 грудня 2018 року", – говориться в документі.

Разомзтим,прийнятий ВерховноюРадою 26листопада законіуказпро введеннявоєнного станупоки неоприлюдненівпресі.ГоловаВерховноїРадиАндрійПарубійпояснив,щовоєнний станв10областяхУкраїнипочнедіятиздняпублікаціїприйнятогопарламентомзаконуівідповідногоуказу.

Реклама

Нагадаємо, 25 листопада Росія несподівано перейшла в "наступ" в Азові, напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".Мипоказуваливідео,яккорабельФСБРФтаранивукраїнськийбуксир.Післяцьогоагресорщевідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбулоізахопленнясудна-23морякиопинилися в заручниках.Їхвідправилидо Керчіразомзкораблями.

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

Якрозповідавпрес-секретарпрезидентаРФДмитроПєсков,українцівзвинувачуютьвпорушеннідержавного кордонуРФ,у зв'язкузчимпротинихвідкрили"кримінальні провадження".

Пізніше з'явилося відео "допиту" українських моряківопитанібулистаршийлейтенантАндрійДрач,матроскатера"Нікополь"СергійЦибізовікапітан3-горангуВолодимир Лісовий.

В той же час командувач ВМС прокоментував відео "допиту" українських моряків - Ігор Воронченко пояснив,щоукраїнцідавалисвідченняпідтиском.

Більше про розвиток подій в Азовському морі читайте на сайті "Сегодня": "Атака Росії на українські кораблі в Азовському морі: хроніка подій онлайн".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти