Вступив в силу закон, що зобов'язує перейменування УПЦ (МП)

27 грудня 2018, 15:20

Незважаючи на прийнятий парламентом закон, Московський патріархат всіляко намагається опиратися змінам з назвою

Прийнятий Верховною Радою законпроперейменуваннярелігійнихорганізаційвУкраїні,керівнийцентрякоїзнаходитьсявкраїні-агресораРосії.Відповіднийзаконсьогодніопублікованийвпарламентській газеті"ГолосУкраїни".

Реклама

Згідно з документом,релігійнаорганізація,керівнийцентрякоїзнаходитьсязамежамиУкраїнивдержаві,яказдійснюєагресіюпротиУкраїни,зобов'язанавсвоїй повній назві,зазначенійвїїстатуті,відображатиналежністьдо свогоадміністративного центру.Цеповиннобутизробленошляхомобов'язковоговідтвореннявсвоїй назвіповногостатутногоназвитакоїрелігійноїорганізаціїзможливимдодаваннямслів"вУкраїні"і/абопозначеннясвогомісцявструктурііноземноїрелігійноїорганізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Відзначимо,щонасьогоднішнійденьвУкраїніоднацеркваМосковськогопатріархату-їїофіційна назваУкраїнськаправославнацерква.Але,згідно з рішеннямРади,релігійнаорганізація,адміністративнийцентрякоїзнаходитьсявРосії,повиннаміститивсвоїй назвіприв'язкудоРФ.

В свою чергу в УПЦ МП відреагувалиназаконРадипозмініназви церкви. АрхієпископКлиментпояснив,щоМосковськийпатріархатвУкраїніне підпадаєпіддіюновогозакону, оскількиадміністративнийцентрУПЦнібитовКиєві.

В тренді
Український консул залишив Росію: що на нього чекає в Києві

Також через перейменування УПЦ (МП) істерикою вибухнувглаваРПЦпатріарх Кирило. Вінвисловивневдоволеннярішеннямукраїнськогопарламентуінавітьупевнений,щобуде"церковнийхаос"вУкраїні.

Реклама

Вартовідзначити,щопісляОб'єднавчогособорувєдинуцерквусталипереходитипарафіїМосковськогопатріархату.Так,предстоятельПравославноїцерквиУкраїниЕпіфанійзапрошуваввсіхбажаючихприєднатисядоєдиноїцерквиізаявив,щовсі образибудутьзабуті.Крім того, Епіфаній запевнив,щозахопленьхрамівМосковськогопатріархату небуде.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти