Війною не піде, але проблеми в України будуть: генерал пояснив цілі Путіна

11 листопада 2018, 05:25

Господарю Кремля плювати на Мінські угоди – йому потрібна заморозка конфлікту, вважає Богдан

Незаконні "вибори" в т.зв. "ДНР" і "ЛНР" потрібні президенту РФ Володимиру Путіну длязаморозкиконфліктунаДонбасі,щобпотімпримуситиКиївдо переговоріві"обміняти"регіоннаКрим.МасштабнихбойовихдійвідРосії небуде,оскількивонине вигідніКремлю.

Реклама

Про це розповів "Апострофу" ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

Зайогословами,проведеннявиборівнаокупованихтериторіяхпоказує,щоПутінуплюватинаМінськіугоди-йомупотрібназаморозкаконфлікту,щобвпливатинаКиївнаподальшихпереговорах.Такожвінвважає,щовійноюПутінне піде.

"Мені здається, що масштабних бойових дій з боку терористів і російських регулярних військ в Донбасі очікувати не варто. Адже, по-перше, є чітка позиція міжнародної спільноти, НАТО, ЄС і США. По-друге, українські Збройні сили і їх можливості настільки виросли, що Путін не зважиться на якусь масштабну операцію. І йому це зараз не потрібно, тому що незабаром в Україні мають відбутися президентські і парламентські вибори", – розповів Богдан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Генералпояснив,щозусилляПутіназосередженінадестабілізаціїситуаціїнаДонбасі,атакожза допомогою"п'ятоїколони"розколотиукраїнськесуспільствоідемобілізуватийогоза допомогоюпропаганди.

В тренді
"Свобода слова Савіка Шустера": онлайн-трансляція
Реклама

"За допомогою інформаційно-пропагандистських кампаній Путін хоче скомпрометувати основні інститути української держави і привести до влади прокремлівські сили, які змінять євроатлантичний вектор України. На це Путін і спеціальні служби РФ розраховують. Вони (прокремлівські ЗМІ – ред.) намагаються впровадити в свідомість українських громадян позицію про те, що мир потрібен за будь-яку ціну, незважаючи на всі ризики і загрози. І, головне, що цього миру слід досягти шляхом поступок Кремлю і на умовах Кремля. Я переконаний, що таких поступок не буде, але очевидно, що Росія намагається", – додав експерт.

Нагадаємо, днями відбулись переговори в Мінську, де Росія офіційно заявила, що визнає "вибори" на Донбасі. Віце-спікерВерховноїРади,представникУкраїнивгуманітарнійпідгрупіТристоронньоїконтактноїгрупиІринаГеращенкопідкреслила,щосвоєю заявоюМосквавидаламандатнавійнупротиУкраїни.

Відзначимо,президентськівиборивУкраїнічерезкількамісяців,алевжезаразМоскваповнимходомпросуває"своїх"кандидатів.ВУкраїніне раззаявляли,щознаютьпро планиКремляінавітьпро те,якросійськіспецслужбизбираютьсядіяти.Усвоючергуекспертирозповілисайту "Сегодня", яких "сюрпризів" чекати від путінської Росії.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти