Волкер розповів, коли Донбас перейде під контроль України

3 березня 2018, 13:54

Американський дипломат пояснив, як буде проходити процес передачі окупованих територій Києву

Завдякимиротворчій місіїООНДонбас буде передано під міжнародний контроль. Наїхвведеннязнадобитисякількамісяців,післячогоповиннібутимісцевівибори-приблизночерез6місяцівпісляприходу"блакитнихкасок".ІтількипотімУкраїнаотримаєрегіонпідсвійконтроль.Про церозповівспецпредставникСШАпоУкраїніКуртВолкерпід часпанельноїдискусіїваналітичномуцентріHudson Institute.

Зайогословами,післяприходумиротворців,контрольнадДонбасомРосіяповиннабудепередатиООН.Американськийдипломатзазначив,щоцейпроцесповиненпроходитивприв'язцідоМінських угод,зокремапроведеннямісцевихвиборів,амністія,особливийстатусдлярегіону.

"І потім перехід під український контроль. Терміни ще тільки належить насправді закріпити – скільки для цього знадобиться часу", - сказав Волкер.
Реклама

Він зазначив, що розгортання миротворців ООН в Україні можезайнятикількамісяців,ікількамісяцівнапроведеннявиборів.

"Може знадобитися ще 6 місяців для організації місцевих виборів. З того моменту, як пройдуть вибори, і вони будуть підтверджені як вільні і справедливі, почнеться перехідний період", – підкреслив Волкер.

Американский дипломат указал на позитивные шаги по выполнению Минских соглашений Украиной.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко

"Ви бачили – Верховна Рада вже прийняла законодавство, яке пропонує особливий статус сходу України, і недавно в жовтні продовжила його. Тому це вже знаходиться на порядку денному, існує очевидна готовність зробити це", -сказав Волкер і додав, що документ з амністією вже лежить у президента, який чекає виконання домовленостей Росією.

Нагадаємо,врамкахцієїждискусіївГудзонськомууніверситетіСШАВолкер назвав країни, якінайкращепідійдутьдлявідправкимиротворцівнаДонбас.Засловамиамериканськогодипломата,цеповиннібутикраїнизналежнимвійськовимпотенціалом,які мають досвіду миротворчостітаякі не єчленамиНАТО.

Відзначимо, нещодавно президент Росії Володимир Путін пішов на поступки по Донбасу. Російськийлідерпогодивсянате,щобДонбасперейшовпідміжнароднийконтрольза допомогоюмиротворців.ХочаранішеМоскванаполягала,щомісіяООНможебутимаксимумвякостіохоронидляспостерігачівОБСЄ.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти