Волкер дав Україні пораду по миротворцях ООН на Донбасі

4 листопада 2017 16:14

Представник Держдепу вважає, що в першу чергу потрібен ряд обговорення

СШАзапропонувалиУкраїніне вноситиконкуруючурезолюціюпомиротворчій місії ООН в Донбасіу відповідьнаросійськуініціативуіспробуватидійти згодищодо основних принципів,наякихмає базуватисяцярезолюція.Про цезаявивспеціальнийпредставникдержавногодепартаментуСШАзУкраїноюКуртВолкер, Deutsche Welle.

"Україна кілька років тому подала ідею про розміщення миротворчої місії ООН на сході країни. Тоді Росія не була готова розглядати цей варіант. Коли Росія представила свою ідею в вересні, Україна була готова вийти зі своєю пропозицією. Ми обговорили це і з Україною і сказали: "Давайте не висувати конкуруючу резолюцію, спробуємо почати дискусію про принципи, про те, що повинна робити ефективна миротворча місія. І подивитися, чи можемо ми досягти домовленості",- повідомив Волкер.

Реклама

Зайогословами,заразйдутьдискусіїпро принципиіелементимісіїООН.На думкуВолкера,щобмиротворчамісіябулаефективною,необхідноїїконтрольнадвсією територієюДонбасудляспостереженнязапереміщеннямважкихозброєнь,атакожнадділянкамиросійсько-українського кордону.

Як раніше уточнював Волкер, Росія повинна вивести свої війська з окупованих територій Донбасу, щобмиротворчамісіяООНзмоглапочатисвоюроботу.Волкертакожвідзначав,щоприсутністьмісіїмаєстатинеобхіднимелементомбезпеки,щодозволитьперейтидополітичних кроків,передбаченихМінськими угодами.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти