Військова загроза зі Сходу збережеться на десятиліття – Порошенко

22 серпня 2015, 13:45

Кожне нове покоління українців повинно мати армійський досвід, заявив президент

ПрезидентУкраїни ПетроПорошенко вважає, щовійськова загрозазі сходубудеіснувати вмайбутнідесятиліття, шостахвилямобілізації, швидше за все, не остання.

Реклама

"Військовазагрозазі сходу- цеосяжнаперспективана десятиліття вперед, цязагроза непройде найближчим часомі кожне нове поколінняповинно матиармійськийдосвід.Тількиуявімо, щобуло б, якбивминулому році унас не було бчоловіківз попереднімдосвідомслужби в армії.Адже тільки вшосту, ішвидше за все,не останню,хвилюмобілізаціїповісткиприйшлитим,хто ранішене служивабоне вчивсянавійськових кафедрах", – оповідіпрезидентвході робочої поїздкидо ЧугуєваХарківської області.

Порошенко підкреслив,що головним пріоритетомна сьогоднішній день євипуск новоїіпотужної військовоїтехніки,модернізаціяі якіснийремонт існуючої."В рамкахнадання міжнародноїдопомоги,в рамках нашоїкоординації зсвітовоїкоаліцією, яка створенаукраїнською державою,українською дипломатієюна підтримкуУкраїни, ми отрималивіднаших іноземних партнерівблизько500одиниць транспортнихзасобів і спецтехніки", -сказав глава держави.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Нагадаємо, що ранішепрезидентзаявив, що незважаючинаперехід на контрактну армію, в Україні збережетьсямобілізація іпризов на строкову службу.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти