У Світовому банку заявили, що продовжать підтримувати Україну в проведенні реформ

30 березня 2017 4:01

Прем'єр-міністр також поінформував керівників Світового банку про першочергові завдання та пріоритети уряду в реформуванні держави

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в середу зустрівся з віце-президентами Світового банку Кайлом Пітерсом і Сирілом Мюллером, які запевнили про підтримку Кабміну у всіх необхідних Україні реформ, повідомляє Урядовий портал.

Реклама


"Україна йде по шляху перетворень, реформ і змін. У багатьох секторах ми маємо підтримку експертів Світового банку від банківської сфери і енергетики – до реформ у соціальній сфері. Мені приємно відзначити, що ми тут досить глибоко співпрацюємо, а наш порядок денний – насичений. Безумовно, ми надаємо особливого значення співпраці зі Світовим банком і зацікавлені в тому, щоб ефективно продовжувати її і надалі", – підкреслив Гройсман.

Прем'єр-міністр також поінформував керівників Світового банку про першочергові завдання та пріоритети уряду в реформуванні держави.

"Мене дуже цікавить 2017 рік з точки зору зменшення дефіциту Пенсійного фонду. Це важливо, тому що зміна системи заробітних плат, відрахувань, розширення кола платників та підвищення відповідальності вже дають свої позитивні сигнали. За 2 місяці ми бачимо дуже позитивну динаміку", – підкреслив прем'єр єр-міністр.

Також на порядку денному уряду – підготовка і проведення земельної реформи та публічної приватизації, концепція і зміст яких розроблялися за участі та підтримки експертів Світового банку.

У свою чергу віце-президенти банку Кайл Пітерс і Сиріл Мюллер відзначили помітний прогрес, досягнутий українським урядом протягом останніх 8 місяців по стабілізації економіки, відновлення економічного зростання, підвищення мінімальної заробітної плати.

Вони також запевнили в готовності Світового банку підтримувати Україну на шляху перетворень.

"Ми готові продовжувати нашу співпрацю, спрямовану на підтримку реформ, що проводяться українським урядом, а також розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки України", – сказав віце-президент Світового банку Кайл Пітерс.

Не пропусти!
Вдома у Шеви! Де і коли Італія готується зіграти з Україною в 1/8 фіналу Євро
Італія vs Україна

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти