Разом з Саакашвілі їде Тимошенко

10 вересня 2017 14:04

Екс-прем'єр, як і колишній глава Одеської ОДА, спілкувалася з пресою в польському Перемишлі

Разомзекс-президентомГрузіїіколишнімглавоюОдеськоїоблдержадміністраціїМіхеїломСаакашвілі,якийзбираєтьсяпроїхативУкраїнунапотязі"Інтерсіті"сполученнямПеремишль-Київ,їдеекс-прем'єрУкраїни,лідерпартії"Батьківщина"ЮліяТимошенко.

Яквиднонавідеоіфото,викладенихFacebookнардепомЄгоромФірсовим,ТимошенкоразомзСаакашвіліспілкуваласязпресоювпольськомуПеремишлі.

Знимитакожііншіполітики,зокрема,екс-главаСБУВалентинНаливайченко,кільканароднихдепутатів
.

Реклама

Як повідомлялося, Саакашвілі 10 вересня змінив початковий планівирішивне намагатисяв'їхативУкраїнучерезпунктпропуску"Краковець",асістинапоїзд"Інтерсіті".

Не пропусти!
Путін х**ло! Пісню українських фанатів почула вся Росія
Фанати заспівали пісню про Путіна

Нагадаємо, в кінці липня Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства черезнаданнянедостовірноїінформаціївзаявінаотриманнягромадянства.

СамколишнійглаваОдеськоїОДАзаперечуєбудь-якіпорушенняіпообіцявоскаржитирішенняпро позбавленняйогоукраїнськогопаспорта.

На початку вересня Україна отримала від Грузії запит на арешт і видачу Саакашвілі. УГрузіїекс-президентуцієїкраїнизагрожуєдо11роківв'язниціза чотирма кримінальними справами.Йогопідозрюютьвпричетностідо вбивства,рейдерства тарозтрати державнихкоштівУсвоючергугрузинськийекс-президентвважаєкримінальнісправисфабрикованимизметоюорганізаціїполітичнихпереслідувань.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти