Візи з Росією нічого не вирішать – МЗС України

10 серпня 2017, 08:04

Олексій Макєєв зазначив, що однією з опцій непотрапляння бойовиків з Росії на територію України може бути також завчасне декларування мети поїздки

ВведеннявізовогорежимузРосієюне матиметогоефекту,якоговідньогоочікують.Таку думкувисловивдиректордепартаментуполітикитакомунікаційМіністерствазакордонних справ(МЗС)УкраїниОлексійМакєєввефірі ZIK.

Реклама

Зайогословами,візизРФнічого невирішать."Давайтезмоделюємотакий момент:будь-терористпотрапляєвукраїнськепосольство,даєсвійпаспорт,пояснюєметувізиту,алеукраїнськийконсул-наприклад,вРостові-на-Дону-не розпізнаєвньомутерориста.Це нейогофункція-цефункціяспеціальнихслужб.Саметомуякажу,щоцейінструменттакожне знадобитьсянашимспецслужбам:вонимаютьзовсіміншіцілі,вонишукаютьзовсіміншуінформацію",-сказаввін.

Чиновникдодав,щооднією зопційнепотрапляннябойовиківзРосіїнатериторіюУкраїниможебутитакожзавчаснедекларуванняметипоїздки.Макєєвзазначив,щотакапрактикавжедавнозастосовуєтьсявєвропейськихкраїнахівСША.

В тренді
Екс-нардеп побив "слугу народу" Соломчука в прямому ефірі: відео
Фото: скріншот
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ
В тренді
У Медведчука можуть відібрати "трубу" за 284 млн грн: подробиці позову до нардепа

Нагадаємо, у травні в Раді запропонували ввести візовий режим з РФ.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти