Вілкул: Моє завдання – створити одні з кращих в світі умов для інвестування у вітчизняну економіку

26 січня 2019 21:10

Опозиціонер озвучив перелік кроків, які дозволять Україні подолати економічну кризу

Зниження податків за моделлю 15х15х15 з переходом через два роки на формулу 12х12х12 залучить інвесторів і зробить невигідним ухиляння від оподаткування. Про це заявив Олександр Вілкул, кандидат в Президенти України від "ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – Партії миру і розвитку", в ефірі телеканалу "Україна".

Реклама

За його словами, сьогодні до 50% вітчизняної економіки перебуває в тіні.

"Нам необхідно зниження податків, нова податкова система. Потрібно, щоб від податків було невигідно ухилятися. Краща модель 15х15х15. 15% – прибутковий податок, 15% ПДВ і 15% податок на прибуток. Через 2 роки, після того, як бізнес вийде з тіні, тому що невигідно ухилятися, переходимо на систему 12х12х12, для того, щоб створити одні з кращих умов інвестування в світі. Потрібно інвесторам пояснити, навіщо вкладати в Україну, а не в Східну Європу або Китай", – зазначив опозиціонер.

Олександр Вілкул підкреслив, що, згідно з рейтингом "Економічної свободи", Україна знаходиться на 150 місці з 186 країн, на останньому місці в Європі. Крім того, за його словами, Україна через те, що нинішня влада підписала невигідну для нашої країни економічну частину угоди з ЄС, програла економічно.

"Ми повністю відкрили свій ринок, а нам європейський ринок закривають квотами і митами. Як правило, ми ці квоти на безмитну поставку вибираємо в січні. Через це виходить такий перекіс. Торгуємо в Україні імпортним товаром замість того, щоб підтримувати українського виробника", – додав кандидат у президенти.

Опозиціонер озвучив перелік кроків, які дозволять Україні подолати економічну кризу.

"Потрібно в 10 разів скоротити чиновників, перевести все в максимально спрощений вигляд, в електронний вигляд. Це є не тільки в Азії, Сінгапурі, Південній Кореї. У нас на пострадянському просторі це вдало зробила Естонія. В інвестуванні особливий акцент повинен бути зроблений на логістику. Ми маємо унікальний транзитний потенціал. Ми знаходимося між декількома світами. Інша справа – він сьогодні закритий і потрібно побудувати трансукраїнську магістраль. Потрібен вихід на наші чорноморські порти – розширити їх можливості, поглибити дно для великих суден. IT привабливе для інвестування. Сільське господарство – переробка, а не тільки продаж сировини. Необхідно дати нашій країні принцип Європейського "Зеленого кошика", щоб антидемпінг проти нас не ввели. Це 50% компенсація вартості основних фондів. Обов'язково повернути спецрежим ПДВ для аграріїв, який 3 роки тому у них цинічно забрали, вимивши 50 мільярдів. Також ми виступаємо за збереження спрощеного режиму оподаткування для малого бізнесу", – сказав Олександр Вілкул.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти