Вагомий внесок в обороноздатність: Порошенко передав ЗСУ модернізовані літаки

1 грудня 2018 15:02

Сьогодні українські льотчики отримують нову і відремонтовану авіаційну техніку

Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії передачі особовому складу Збройних сил України озброєння і військової техніки, під час якої вручив сертифікати відповідності на літаки Су-27М і Л-39, вертольоти Мі-8 і безпілотний авіаційний комплекс Spectator M.

Виступаючи перед присутніми, голова держави нагадав, що на тимчасово окупованих територіях Донбасу і в Криму розгорнуто наземне угруповання чисельністю близько 80 тисяч військовослужбовців РФ, близько 1400 артилерійських і ракетних систем, 900 танків, 2300 броньованих машин, близько 500 літаків і 300 вертольотів
.

"ВакваторіяхЧорного,Азовського,Егейськогоморіввиконуютьзавданнябільш80корабліві8підводнихчовнівРФ,втомучисліударних-23корабліі6підводнихчовнів",-заявивПорошенко.

Реклама

Вінзауважив,щонедавняпровокаціявКерченськійпротоціспрямована нетількипротиУкраїни:"Кремльяк і ранішевипробовуєнаміцністьсвітовий порядок-чи погодитьсясвітнаперетворенняАзовського,адалііЧорногоморівв "російськеозеро".

"Миразомзсоюзникамишукаємоналежнуполітико-дипломатичнувідповідь.Аленашавнутрішнявідповідь-посиленняукраїнськоїарміїсучаснимизасобамиозброєнняівійськовоїтехніки,впершучергузасобамипротиповітряноїоборони:зенітно-ракетнимикомплексамиівинищувачами",-підкресливпрезидент.

"На початку листопадапідрозділиППОСухопутнихвійськізенітнихракетнихвійськпровелистрільбиззенітнихракетнихкомплексів.Всіцікомплексивідновленінапідприємствах"Укроборонпрому".Стрільбидовелимайстерністьнашихвоїнів",-упевненийглавадержави.

"Сьогодні"Антонов"демонструєАн-77.Цейлітакповиненстатиосновоювійськово-транспортноїавіаціїУкраїни.Йогохарактеристикидозволяютькардинальнорозширитибоєздатністьдесантно-штурмовихвійськ.Вонизможутьвикористовуватинавітьмалопідготовлені600-метровізлітнісмуги",-розкривхарактеристикилітакаПорошенко.

Віннагадав,щокожнановаодиницябойовоїтехніки-цевагомийвнесоквнаціональнуобороноздатність,вбезпекунашихгромадян:"Сьогодніукраїнськільотчикиотримуютьновуівідремонтовануавіаційнутехніку.Середних-винищувачі,навчально-тренувальнілітаки,вертольотиібезпілотники".

"Мипосилилиохоронуіоборонуоб'єктівкритичноїінфраструктури:атомнихігідроелектростанцій;об'єктівхімічноїпромисловості;портівУкраїнинаЧорномутаАзовськомуморях.Будутьвжиті всі необхідні заходидляпосиленняпротиповітряноїоборони",-підкресливглавадержави.

"Відповідно до Стратегічного планузастосуванняЗСУ,відбудутьсявійськові навчання,передислокаціявійськ.Вобластях,деоголошеновоєнний стан,відбудутьсянавчальнізборизрезервістамиітериторіальною обороною.Підприємстваоборонпромупереходятьнаособливийрежимроботи",-додавПорошенко.

Нагадаємо, 26 листопадавладаУкраїнипішланарадикальнізаходичерезновийвиокагресіїРФпротиукраїнськихкорабліввАзовськомуморі.ПрезидентПетроПорошенковидавуказнарішенняРНБОщодоособливогоправовогорежимувдеякихобластяхУкраїни.У підсумку Верховна Радаввелавоєнний станв10областях країни.

Пізніше Порошенко розкривдеталіпланпореалізаціїрежиму воєнного стану . Засловамипрезидента,воєнний станбуденевідчутнимдляпереважної більшостігромадян.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти