Верховний суд РФ визнав законними 8 років в'язниці для "кримського диверсанта" Панова

25 жовтня 2018, 13:17

Адвокат заявив, що українця катували і тепер рішення суду мають намір оскаржити в ЄСПЛ

Верховний суд Росії відхилив апеляцію захисту українця Євген Панова і визнав законним "вирок суду" першої інстанції у вигляді 8 років колонії.

Суддя постановив залишити "вирок" в силі, а апеляцію залишити без задоволення.

У свою чергу сам незаконно звинувачений в "підготовці теракту" українців в залі російського суду сказав: "Всім привіт! Слава Україні".

У свою чергу адвокат українця Дмитро Дінзе заявив, що має намір оскаржити дане рішення в президії Верховного суду РФ, а потім буде звертатися до Європейського суду з прав людини. Він також повідомив про тортури його підзахисного
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

"Ми розраховували, що скаргу задовольнять, тому що є факт і обставини, пов'язані з тортурами Панова. Ці факти треба було встановлювати в розрізі показань оперативних співробітників та інших свідків у кримінальній справі", - сказав адвокат.

Дінзезазначив,щоПановвідмовивсяпітинаугоду зі слідством, оскільки вважаєсебеневинним.У тойжечасстороназвинуваченнявимагалазбільшититермінув'язненнядляукраїнцяз8до10,5років,алепрокурорамсудвідмовив.

Влітку2018року "суд"вокупованомуРосієюКриму
засудив фігуранта справи "українських диверсантів" Євгена Панова до 8 років колонії суворого режиму.

10серпня2016року вФСБРосіїзаявили,щозапобіглиздійсненню"терактів"вокупованомуКримуна"критичноважливихоб'єктахінфраструктуриіжиттєзабезпеченняпівострова",якінібитоготувалоГоловне управліннярозвідкиМіноборониУкраїни.ТакожвФСБзаявилипро ліквідацію"українськоїагентурноїмережі"ізатриманнягрупи"диверсантів".

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського

Якстверджуваливросійськійспецслужбі,"однимзорганізаторівзапобіглитерактівєЄвгенПанов,1977 року народження,жительЗапорізькоїобласті,співробітникГУРМОУкраїни,якоготакожзатримали,івіндаєсвідчення".Українськаполіція,всвоючергу,відкрилакримінальне провадженняза фактомвикраденнягромадянинаУкраїниПанова.

Реклама

Раніше ми також писали про те, що ФСБ під вигаданими приводам затримує українців і оголшує їх диверсантами.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти