Венеціанська комісія продовжить допомагати Україні реформувати судову систему

8 жовтня 2016 11:15

Президент Порошенко зустрівся з з головою Венеціанської комісії

Президент Петро Порошенко обговорив з головою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо хід імплементації змін до Конституції України щодо правосуддя, які вступили в дію 30 вересня 2016 року.

Вході зустрічі Порошенко наголосив на важливій ролі Венеціанської комісії в підготовці реформи правосуддя.

Також глава української держави подякував Букіккіо за принципову позицію Венеціанської комісії щодо юридичного аналізу подій, пов'язаних з агресією Росії проти України.

Зокрема, за висновки Венеціанської комісії щодо неконституційності проведення референдуму в Криму, а також щодо невідповідності міжнародним правом введених Росією змін до порядку прийому до Федерації нових суб'єктів.

У свою чергу, згідно з повідомленням прес-служби президента України, Дж.Букіккіо підтвердив готовність Комісії і надалі допомагати в реформуванні судової системи в Україні.

Реклама

Нагадаємо, ВерховнаРадапроголосувалазадвіпрезидентськіініціативи:конституційніпоправкивчастині правосуддяу другомучитаннітазаконпросудоустрійістатус суддів.

Тепер Українаповернетьсядотрирівневоїсудової системи,якадіяладо 2002року:судипершоїінстанції,апеляціяіВерховнийсуд.Відповіднанормазаписанавновомузаконіпросудоустрійістатус суддів


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти