Вакарчук у відеозверненні розповів про свої президентські амбіції

10 грудня 2017 23:45

Музикант заявив, що влада його не цікавить, і він ніколи не заявляв про свої президентські амбіції

Лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що не має ніяких політичних амбіцій і перерахував 10 ключових пунктів для реформування держави.

Реклама

Про це він заявив у своєму відеозверненні, яке опублікував на своєму каналі в Youtube.

Вакарчук зазначив, що в Україні "негайно необхідно зводити дві колони – верховенство права і державний апарат, і зміцнювати третю колону – демократію".

"Основна робота в цьому лягає на плечі владних і опозиційних політиків. Для цього їм необхідно перше – створити незалежний Антикорупційний суд. Державні злодії, особливо високого рангу, повинні бути неминуче покарані. Друге – змінити виборче законодавство. Ввести не тільки відкриті виборчі списки, а і виключити залежність виборчих комісій від впливу політпартій. Новий склад ЦВК повинен бути сформований з професійних експертів ", – заявив Вакарчук.

Він додав, що необхідно також "зменшити роль олігархів і великих грошей у виборах, жорстко обмежити роль політреклами на ТБ і радіо".

Реклама

"Третє – провести справжню реформу держслужби, зробити її більш гнучкою, ефективною, якісною і сучасною. Четверте – реформувати Службу безпеки, яка повинна перетворитися з інструменту впливу на бізнес на зброю для боротьби з тими, хто реально підриває нашу безпеку і незалежність", – додав він.

"П'яте – провести дієву приватизацію. Шосте – припинити політичний лобізм. Сьоме – змінити правила поводження політиків, вони повинні стати простішими, більш відкритими і доступними", – зазначив Вакарчук.

"Не може чиновник, який все життя працює на держслужбі, вести життя мільйонера, а часом навіть і мільярдера", – додав він.

Не пропусти!
Міс збірної Польщі: дівчина з Вінниці співає пісні Щенсному
Марина Лученко - дружина Войцеха Щенсни

"Восьме – прищепити принцип відповідальності, політикам варто навчитися виконувати власні обіцянки, а якщо це неможливо, пояснювати, чому так сталося. Дев'яте – ввести культуру прозорої комунікації. Кожен крок політика повинен мати чітке і головне – правдиве пояснення", – зазначив він.

"Десяте – публічно окреслити межі дозволеного. Ніхто ні за яких обставин не повинен їх порушувати, а перелік їх повинен бути сформований і оприлюднений", – підсумував він.

Реклама

"Не так важливо те, ХТО повинен очолювати нашу державу, як те, ЯКОЮ вона повинна бути. Якщо вам не все одно, і ви знаєте, як зробити нашу державу Україна країною нашої мрії – приєднуйтесь, діліться своїми думками і пропозиціями в соцмережах з хештегом # ЗнаюЯк ", – заявив він.

При цьому Вакарчук підкреслив, що він "ніколи не заявляв про свої президентські амбіції" і не збирається робити цього зараз.

"Влада як така мене не цікавить. Я ніколи не співпрацював з жодним політтехнологом і не обговорював з ними ніяких навіть гіпотетичних планів ... Ніколи не замовляв ніяких соцдосліджень або кампаній на тему своїх президентських або інших політичних рейтингів. До публікацій таких рейтингів я ставлюся стримано, ще більш стримано – до їх обговорень, тому що в країні зараз точно важливіші речі ", – заявив Вакарчук.

"Після Революції Гідності я сказав собі, що я більше ні за яких обставин не буду стояти осторонь від процесів, які відбуваються в країні", – зазначив він.

Він додав, що ніколи "не давав жодних обіцянок політикам або бізнесменам і з посмішкою ставлюся до теорій, що мене хтось фінансує, веде або за мною хтось" стоїть ":" Я абсолютно самостійна, самодостатня і фінансово незалежна людина ".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти