В українській делегації ПАРЄ стався розкол – Лозовий

26 січня 2017, 11:16

Частина депутатів голосувала "за" українську резолюцію, інша частина – "проти"

ПриголосуваннізарезолюціюПарламентськоїасамблеїРадиЄвропи(ПАРЄ)щодо функціонування демократичнихінститутіввУкраїніставсярозколукраїнськоїделегації.Про цевефірітелеканалу "112 Україна" заявивнароднийдепутатУкраїнизРадикальноїпартіїАндрій Лозовий.

Реклама

"Те,щовідбулосянасесіїПАРЄ,щодоголосуваннязарезолюцію щодо функціонуваннядемократичнихінститутіввУкраїні,цевціломуганьба...Першийфакт-те,щоставсярозколукраїнськоїделегації.З12голосів-7голосівбуло "за" цюрезолюцію,втомучислііАр'єва,Новинського.Було2голоси"проти"-мійіголосОлениСотник.Ще3голосиутрималися-Голуб,Соболєв,БориславБереза",-сказавнардеп.

Якповідомлялося,ПарламентськаасамблеяРадиЄвропи(ПАРЄ) прийняларезолюцію"ФункціонуваннядемократичнихінститутіввУкраїні".

В тренді
Вирішував із Путіним кримські справи і хотів платити податки в РФ. Баканов про підозру Медведчуку

Зауважимо, в документі підкреслюється, що відсутність прогресу в імплементації мінських домовленостей не повинно бути причиною гальмування процесу реформ і демократичної консолідації країни.

У резолюції наголошується прогрес конституційної реформи, яка ще повинна бути завершена прийняттям змін до Конституції, що також є важливим для просування судової реформи.

При цьому ПАРЄ висловлює стурбованість щодо дотримання прав людини в положеннях закону про люстрацію. У резолюції міститься заклик до Верховної Ради України внести зміни до законодавства відповідно до європейських стандартів.

Також ПАРЄ констатує, що в Україні все ще залишається високий рівень корупції.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти