В Україні запускають Бюро протидії гібридній війні

19 грудня 2015, 18:15

Відомство буде навчати українців протидії основним загрозам гібридної війни

В УкраїнізапускаютьБюропротидіїгібридноївійні,якебуденавчатиукраїнських громадянпротидіїїї основнимзагрозам.Про це заявив одиніз координаторівБюро, директор Центрусуспільних відносинЄвген Магда.

Реклама

"Ми розуміємо, що протистояннягібридноївійні-завдання не тільки держави, але йекспертного середовища.Спираючись насвої знання та навички,будемо прагнутинавчитипротидіїосновнимзагрозамгібридноївійнине тількигромадян України, а йкраїн ЄС,які відчуваютьна собіреальні загрозиКремля", -зазначив він.

За словамиМагди, головна метабюро- створитиопіргібриднійвійніРосійської Федерації протиУкраїни, а такожїї поширеннюна Європу.Бюрозбирається допомагатиу виробленнідержавної політикиУкраїни у сфері протидіїтехнологіямгібридноївійни, сприяти створеннюзагальної стратегіїНАТО і ЄСщодо мінімізаціїїї впливу вЄвропі, виявлення ознакрозгортаннягібридноївійнина інших територіях.

Наголошується, щокоординацію роботиБюробудездійснюватидиректор Фондунаціональних стратегійТарас Березовецьідиректор Центрусуспільних відносинЄвген Магда.

В тренді
Роблю на прохання Путіна і Порошенко. Журналісти оприлюднили записи переговорів Медведчука
В тренді
Чому звільняють Степанова? Шмигаль відповів
В тренді
Українці в пастці. Зеленський відреагував на форс-мажор у Непалі
Володимир Зеленський на нараді в Офісі президента

Нагадаємо, за словамигенеральногосекретаряНАТОЙенсаСтолтенберга,НАТО прийместратегіюз протидіїгібриднійвійні.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти