В Україні стартували вибори в 51-й об'єднаній територіальній громаді

24 грудня 2017, 09:56

Сергій Мартинець Сергій Мартинець

Голосування почалося о 8 годині ранку і закінчитися традиційно – ввечері о 20:00

Сьогодні в Україні пройдуть вибори в 51-й об'єднаній територіальній громаді (ОТГ) в17областяхкраїни,5зякихєміськимигромадами,30-сільськими,16-селищними.

Якповідомляєгромадськаорганізація"ОПОРА", вибориу Вінницькійобласті-ав1ОТГ,у Волинській-1,вДніпропетровській-3,вЗапорізькій-2,вІвано-Франківській-3,вКиївській-3,у Львівській-2,вМиколаївській-7,вОдеській-2,вПолтавській-7,вРівненській-1,вСумській-1,вХерсонській-2,вХмельницькій-6,у Черкаській-2,вЧернівецькій-4,у Чернігівській-4.
Виборидепутатівміськихрадпроходятьза пропорційною виборчою системоюззакріпленнямкандидатіввідмісцевихорганізаційполітичнихпартійу територіальнихвиборчихокругах.Депутатисільськихтаселищнихрадобираютьсяза мажоритарною виборчоюсистемою відносноїбільшостіводномандатнихвиборчихокругах.Вибориміських,сільськихіселищнихголівпроходятьводинтур,оскількивжодному змістнемає90ібільшетисячвиборців.
Саме голосуванняпочалосяо 8 ранкуізакінчитьсяввечеріо 20:00.
Реклама

Нагадаємо, 29 жовтнявУкраїнів201об'єднаній територіальнійгромадіпроходилипершівиборидепутатівсільських,селищних,міськихрадтавідповіднихсільських,селищних,міськихголів. Поліція відкрила 10 кримінальних проваджень протягом дня виборів, з них 4 – за фактом підкупу виборців.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

В громадській організації "Опора" повідомляли про порушення і підкупи. Наприклад,вОдеськійобластідеякідільниці відкривалисяззапізненням,були"махінації"збюлетенями.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти