В Україні стартували вибори в 40 об'єднаних територіальних громадах

29 квітня 2018, 11:19

Голосування почалося о 8 годині ранку і закінчитися традиційно – ввечері о 20:00

Сьогодні в Україні пройдуть вибори в 40 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ): 4 міських, 14 селищних, 22 сільських. До їх складу увійшли 133 місцевих ради. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Вибори пройдуть у Вінницькій області в одній об'єднаній територіальній громаді, у Волинській області – 1, в Дніпропетровській області – 4, у Донецькій області – 1, в Запорізькій області – 7, в Івано-Франківській області – 2, в Кіровоградській області – 3, в Луганській області – 1, в Одеській області – 3, в Полтавській області – в 2, в Рівненській області – 3, в Сумській області – 1, в Тернопільській області – 2, в Харківській області – 4, в Херсонській області – 1, в Хмельницькій області – 2, в Чернівецькій області – 2.

Також Зубко зазначив, що сьогодні відбудуться ще й додаткові вибори депутатів в громадах, приєднаних до ОТГ. Зокрема, в Житомирській області такі вибори пройдуть в 2-х селищних радах, в Запорізькій області – в 1 сільській раді, в Харківській області – в 1 селищній раді, в Чернівецькій області – 1 селищній раді
.

Такимчином,післяпроведеннявиборів29 квітня вціломупокраїнібудестворено705ОТГ.
Реклама

445

Відзначимо,виборидепутатівміськихрадпроходятьза пропорційною виборчою системоюззакріпленнямкандидатіввідмісцевихорганізаційполітичнихпартійу територіальнихвиборчихокругах.Депутатисільськихтаселищнихрадобираютьсяза мажоритарною виборчоюсистемою відносноїбільшостіводномандатнихвиборчихокругах.Вибориміських,сільськихіселищнихголівпроходятьпооднотуровійсистемі,оскількив жодному знаселенихпунктівнемає90тис.ібільшевиборців.

В тренді
Підозра Медведчуку: куму Путіна інкримінують серйозну статтю
Віктор Медведчук. Фото: REUTERS/Gleb Garanich

Нагадаємо, в грудні пройшли вибори в 51-й об'єднаній териториальній громаді. Волевиявленнягромадянпроходилов17областяхкраїни,5зякихєміськимигромадами,30-сільськими,16-селищними.

Тоді в БПП заявляли, що більше половини їх кандидатів перемагають на виборах в ОТГ. Якзаявиливполітсилі,найбільшупідтримкукандидативід"БПП"Солідарність"отрималивДніпропетровській,ЛьвівськійтаМиколаївськійобластях.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти