В Україні збираються узаконити приватних детективів

19 квітня 2016, 14:52

Відповідний закон прийнятий в першому читанні

Верховна Рада має намір легалізувати приватну детективну діяльність в Україні.

Реклама

За відповідний законопроект "Про приватну детективну (розшукову) діяльність" (№3726) в першому читанні у вівторок проголосувало 231 народний депутат.

"Документ законодавчо врегулює здійснення приватної детективної діяльності, як одного з шляхів забезпечення конституційних гарантій людини і громадянина на захист своїх законних прав та інтересів", – наголошується в пояснювальній записці.

Проект закону України про приватну детективну (розшукову) діяльність складається з 22 статей, які об'єднані в 8 розділів. Законопроект регламентує вид і правовий статус суб'єкта приватної детективної діяльності, процедуру видачі свідоцтв про право на заняття приватною детективною діяльністю, види детективних послуг, які можуть надаватися суб'єктам приватної розшукової діяльності, права та обов'язки цих суб'єктів.

Законопроект також містить питання підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації кадрів, які здійснюють приватну детективну діяльність.

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити
Реклама

Проект закону також передбачає процедуру отримання дозволу на придбання, зберігання та застосування спеціальних засобів і умови їх застосування, здійснення контролю за діяльністю суб'єктів приватної детективної діяльності.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, в Україні на цей момент приватна детективна діяльність офіційно не визнана, а за неофіційними даними наразі у всіх регіонах України працює кілька тисяч приватних детективів і приватних детективних агентств.

Ухвалення закону України "Про приватну детективну діяльність" дозволить легалізувати діяльність цього виду і вивести її з тіні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти