В Україні з'явиться Національна поліція

21 травня 2015, 11:54

Дар`я Нинько Дар`я Нинько

Новий орган призначений для охорони прав людини і підтримки громадської безпеки

Верховна Рада прийняла законопроект № 2822 "Про Національну поліції". Проект закону в першому читанні був підтриманий 284 народними депутатами.

Реклама

"Основною метою прийняття законопроекту є створення Національної поліції в Україні – органу виконавчої влади, який буде служити суспільству, і призначений для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання громадського порядку та громадської безпеки", – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Цей законопроект визначає правові основи організації та діяльності Національної поліції України, статус поліцейських, а також порядок проходження служби в Національній поліції.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

"Прийняття цього законопроекту сприятиме створенню органу, основними завданнями якого є реалізація та участь у формуванні державної політики у сферах забезпечення громадської безпеки та громадського порядку; охорони та захисту прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави; протидії злочинності та надання поліцейських послуг", – наголошується в пояснювальній записці.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти