В Україні повністю зруйнована система влади – Турчинов

14 квітня 2014, 17:07

Довгі роки відбувалася концентрація влади за рахунок обмеження прав регіональних громад

В Україні необхідно"з нуля"вибудовуватисистемуцентральної та регіональноївлади.Про це заявив в.о.президентаУкраїни,голова ВерховноїРади Олександр Турчиноввиступаючи на засіданні тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питання підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції.

"Після того, як впав режим Януковича, ми навіть не очікували, як швидко буде зруйнована вся система центральної та регіональної влади", – сказав він.

Головною причиною такого стану справ, на його думку, є абсолютизація центральної влади, яка відбувалася останні чотири роки.

"Чому так швидко зруйнувалася система влади в Україні? Чому фактично ми повинні відновлювати її з нульової позначки? Відповідь дуже проста: тому що
владабуланезбалансована,тому щоз одного бокудовгі рокивідбувалася концентраціявладиза рахунок обмеженняправ,у тому числірегіональних громад,регіонів нашої країни.Аостанні чотири рокифактичновибудовуваласяабсолютнавертикальабсолютизаціяцентральноївлади",- пояснив він.

В.о.президента,спікер ВерховноїРади ОлександрТурчинов втелефонній розмові згенеральнимсекретаремООН ПанГіМуномзапропонувавпровести
спільну антитерористичну операцію з миротворцями ООН насходіУкраїни.

Реклама

В тренді
У Путіна вперше відреагували на підозру Медведчуку

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти