В Україні почала роботу технічна місія МВФ

23 березня 2017, 19:50

Мінфін повідомляє, що одним з ключових питань порядку денного є реформа фіскальної служби України

В Україні почала роботу технічна місія Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Реклама

Згідно з повідомленням, серед ключових питань порядку денного – оцінка і рекомендації Фонду по концепції розвитку Державної фіскальної служби України (ДФС), яка була напрацьована міністерством разом з фіскалами.

"Ми разом працюємо над запуском середньострокової реформи ДФС, яка є одним з ключових пріоритетів Мінфіну і дуже важлива для поліпшення системи адміністрування податків", – наголошується в повідомленні.

Реклама

Нагадаємо, МВФ розраховує повідомити про нову дату засідання Ради директорів з питання завершення третього перегляду програми розширеного фінансування (EFF) для України найближчим часом.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко

21 березня НБУ погіршив економічні прогнози через блокаду на Донбасі. Зокрема, Нацбанк погіршив прогноз зростання ВВП на 2017 рік. "Однак вплив блокади на обмінний курс гривні буде обмеженим. Погіршення ситуації з платіжним балансом у першу чергу буде відображатися на обсягах чистої купівлі валюти на ринку для поповнення резервів", – додали в НБУ.

Як відомо, питання України, призначене до розгляду на 20 березня, зникло із порядку денного засідання ради директорів МВФ. Тепер порядок денний розписаний до 31 березня, і України в ньому немає. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що перенесення викликано зміною економічної ситуації в країні через блокаду на Донбасі і стало новим викликом для влади.

Для відновлення роботи Національний банк України (НБУ) і Мінфін повинні були оновити прогнози з урахуванням ефекту торгової блокади.


Реклама

Україна і МВФ в березні 2015 року підписали меморандум про економічну і фінансову політику, яку країна повинна проводити в рамках програми розширеного фінансування (EFF). Всього програмою передбачено отримання Україною близько 17 млрд доларів, з яких вже виділено 7,7 млрд доларів. Так, у вересні 2016 року після однорічної затримки МВФ схвалив надання Україні третього траншу в розмірі одного мільярда доларів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти