В Україні почав діяти закон "Маски-шоу стоп -2"

4 листопада 2018, 16:15

Тепер слідчих буде легше притягнути до відповідальності за неправомірні дії щодо бізнесу

Сьогоднінабув чинностіпідписанийднямипрезидентомПетромПорошенкозакон"Провнесеннязміндо Кримінального процесуального кодексуУкраїнищодовдосконаленнязабезпеченнядотриманняправучасниківкримінальногосудочинстватаіншихосібправоохороннимиорганамиприпровадженні досудовогорозслідування"("Маски-шоустоп-2").Відповіднийзаконбувопублікованийвгазеті"ГолосУкраїни".

Реклама

Прийняті Верховною Радою зміни до закону "маски-шоу стоп"полегшуютьмеханізмпритягнення до відповідальностіслідчогоабопрокурора,якіприйняли незаконнерішеннявходірозслідування кримінальноїсправи,яказгодомскасованосудом.

Також,відповідно до закону,слідчііпрокурориповиннікомпенсуватизбиткизасвоїнеправомірнідіїприрозслідуваннісправ.

В тренді
Український консул залишив Росію: що на нього чекає в Києві

Нагадаємо, 7 грудня в Україні вступив в силу закон про обов'язкову відеофіксацію під часпроведенняобшуків(2213-VIII),якийназивають"Маски-шоустоп".

Закон,зокрема,вводитьобов'язковувідеофіксаціюякпід часобшуків,такіприрозглядіклопотаньслідчимсуддею.Відеозаписповиненбутиневід'ємнимдодаткомдопротоколуобшуку.Нормипро використаннявходісудового розглядувідеозаписуючоїтехнікивступлятьвсилуз 1 січня2019 року.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти