В Україні хочуть заборонити рекламу на дорогах

20 червня 2015 17:53

Профільний комітет ВР уже схвалив відповідний законопроект

Урядовий комітетз питань розвиткуінфраструктурипідтримавзаконопроектпро заборону розміщеннярекламоносіїв у межахсмуги відведення автомобільнихдоріг загального користування.Про це повідомила прес-службавіце-прем'єр-міністра ВалеріяВощевського.

Реклама

Як говориться в пояснювальнійзаписці до законопроекту,вданий часуздовждоріг загального користуваннярозміщенопонад 6000рекламоносіїв,прицьому 75% з нихвстановленоз порушеннямчинних нормативно-правовихактів.

Згідно з результатамиопитування, проведеногоДепартаментомДАІ МВСУкраїни, 82%респондентіввизнали, щозовнішня рекламавідволікає їхвід керування автомобілем.

"Зміни стосуютьсятількидоріг загального користуваннязамежами населених пунктів.Такийзаконнампотрібен ідля поліпшеннябезпеки рухунадорогах,і з естетичноїточкизору.Крімтого,ця вимогаміжнародного законодавства,зокремаЄвропейської угодипро міжнароднімагістралі,яказабороняє розміщеннярекламних щитівпосторонамміжнароднихдоріг", -заявивВощевський.

Згідно з проектом,незаконно встановленірекламоносіїбудуть демонтованітільки після закінченнятерміну діїдозвільних документів.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти