У суді у справі Сиротюка розгорівся скандал

11 вересня 2015 16:07

Дар`я Нинько Дар`я Нинько

Захист просить видалити з будівлі суду міліцію

У Печерському суді, депроходить засідання у справіодного з обвинувачениху кривавихзаворушенняхпід РадоюЮріяСиротюка, виникла суперечкачерезвелику кількістьміліціївзалі.

СуддяВолодимирКарабаньзаявив, що враховуючиспецифікусправи, начальникбезпекисудувважає за потрібнесаме таку кількістьміліціїдля забезпечення безпеки.


Однакадвокат"свободівця"СиротюкаОлександрСвиридовськийпросить судвидалитиміліціюіз залу, оскільки, на його думку, цетиск на суд.

"Цякількість співробітників міліціїзаважає меніособисто,моїм колегамімоєму підзахисномубрати участь у процесі...Вони здійснюютьнанастиск", -заявив захисник.

Втім,клопотання захистусуддя відхилив, і міліціязалишається взалі.

Другий адвокатСиротюказаявив, щоу зв'язку з наявністюміліціїу нього єпобоювання, щовони можутьсфотографуватидокументи тарозголосититаємницю слідства.Томувін проситьвстановити особивсіхміліціонерів івнестивжурналсудового засідання, перевіривши їхпосвідчення.

Адвокатипідкреслюють, щокрімспецпідрозділу "Грифон", який забезпечуєпорядокв судах, тут присутніі представники "Титану",державної служби охоронита інші, які, по суті,не мають відношеннядо охорони порядку всудах.

Реклама

Нагадаємо, що вчораз ранкуадвокатиСиротюказаявили відвідсудді ВолодимираКарабаня.Захист"свободівця"заявив, що,на їхню думку,на суддюздійснюєтьсятиск,і припускає, щоу зв'язку з цимвін уже прийняв рішеннящодо запобіжного заходуСиротюку.

Суддя оголосивперерву в засіданні, щобпрокурорпередавстороні захистуналежним чином оформленеклопотанняпро обрання запобіжного заходу.

Сиротюкапідозрюють у скоєннітяжких злочинівпід час заворушеньпід Верховною Радою31 серпня.

В тренді
Нардеп від "Слуги народу" сфотографувався перед Капітолієм в пляжних шльопанцях і з прапором в руках (фото)
Андрій Клочко в США. Колаж: "Сьогодні"

Раніше також повідомлялося,що двоє попередніхсуддів у справіСиротюка захворіли.

Реклама

31 серпнярезультаті зіткненьбіля будівлі Верховної Радитри бійцізагинули.За останніми данимиГенпрокуратури України, понад 150 людейотримали поранення.

Глава МВС України Арсен Аваковназваввинноюу заворушенняхпартію"Свобода"як одного зорганізаторів мітингів.

Всі подробиці в спецтемі Взрывы и драки под ВР

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти