У США назвали головну перешкоду для врегулювання конфлікту в Україні

19 листопада 2017, 17:42

У Держдепі озвучили позицію щодо України – американці будуть захищати українців

Для врегулювання конфлікту на Донбасі головною перешкодоюєРосіяіїїагресія.

Про церозповіввінтерв'юЛІГАБізнесІнформ директорз питаньбезпекитаполітико-військових справвДерждепартаментіСШАМайклМерфі.

Вінвважає,щовгальмуванніврегулюванняконфліктувиннаРосія.
Реклама

"Перешкода для вирішення проблем в Україні – Росія. Поведінка Росії, російська агресія. Росія не імплементує Мінські угоди, створила умови, які не дозволяють СММ ОБСЄ виконувати їх роботу. Тобто, якщо і є проблеми з політичною частиною, вони є результатом умов безпеки, відповідальність за забезпечення яких, якщо чесно, лежить на Росії", - розповів Мерфі.

ПредставникДерждепунагадавпро позицію США по Україні.

"Нашаполітикаабсолютноясна-мипідтримуємосуверенітетітериторіальнуцілісністьУкраїни,роботуспеціальноїмоніторинговоїмісіїОБСЄнавсійтериторії,передбаченійїїмандатом.Нашаполітикане зміниться-мине збираємосявизнаватинелегальнуанексіюКриму,мибудемозахищатисуверенніправаУкраїниіправоукраїнськихгромадяннамир і безпеку",-підкресливвін.

В тренді
Чи буде сьогодні засідання РНБО? Нам відповіли в Офісі президента

Нагадаємо, недавно США звернулися до Росії через ситуацію на Донбасі. Так,представникДерждепузакликалаРосіюприпинитивогоньнаДонбасііпочативиконуватиМінськіугоди.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти