У Раду внесено законопроект про скасування позаблокового статусу України

30 серпня 2014, 01:35

Рішення про повернення до питання про скасування позаблокового статусу було прийнято на засіданні РНБО під головуванням президента України

ЗаконопроектКабінетуміністрівУкраїни"Про внесеннязмін додеяких законівУкраїнищодо забезпечення суверенітетута захистутериторіальноїцілісностіУкраїни" зареєстрованийу ВерховнійРадіУкраїнивсереду, 29 серпня,під№4561а.

Якповідомляєпрес-службаКабміну,цимзаконодавчимактомпропонуєтьсявнестизмінидо законів "Про основивнутрішньої ізовнішньої політики"та "Про основинаціональноїбезпекиУкраїни",відповідно до якогостворюютьсязаконодавчіпередумовидляінтеграціїУкраїнивєвроатлантичний простірбезпеки і забезпеченнязахистутериторіальноїцілісностіУкраїнита їїсуверенітету.

Нагадаємо,вп'ятницюпрем'єр-міністрУкраїниАрсенійЯценюк,відкриваючи засіданняуряду,заявив,щоКабінетміністрівУкраїнивноситьдо Верховної Радизаконопроектпро скасуванняпозаблоковогостатусуУкраїнита відновленнікурсуначленствовНАТО.

За словамиЯценюка,рішення про поверненнядо питання вступувНАТОбулоприйнятовчораназасіданніРНБОпідголовуваннямпрезидентаПетраПорошенка."УрядУкраїнивноситьнарозглядпарламентузаконпро скасуванняпозаблоковогостатусуукраїнської держави тапро відновленнякурсуУкраїниначленствовНАТО",-сказаввін.

[LINKED_ARTS]

В тренді
Зустріч у "нормандському" форматі може пройти на Донбасі на передовій
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти