У роботі Ради перерва – узгоджують поправки до урядових законопроектів

31 липня 2014, 12:20

Те, що було обговорене за кілька днів поспіль під час спільної роботи всіх парламентський фракцій, сьогодні не до кінця враховано

ВерховнаРадаУкраїнивчетверзробила перервувзакритому засіданніз тим,щоб узгодитипоправкидо урядових законопроектів.Про цеповідомив народнийдепутатгрупи "СувереннаєвропейськаУкраїна" СергійЛабазюк.

"Там єрядречей,які не вінтересахАТОі не вінтересахгромадськості,їх потрібновідкоригувати.Те,що булодомовленокілька днів поспільпід час спільноїроботи всіхпарламентськийфракцій,сьогодні не докінцявраховано,томувзялипівгодинну перерву",- сказав він.

Нагадаємо, 24 липняЯценюкзаявив,що у зв'язкуз розпадомпарламентської коаліціїі відмовоюВРУпідтриматиурядові законопроектиподаву відставку.ПізнішеКМУприйняв розпорядженняпро призначення першоговіце-прем'єра ВолодимираГройсмана.

25 липня вВерховнуРадуУкраїнинадійшла заявапрем'єр-міністраУкраїниАрсеніяЯценюкапро відставку.

Пізнішесталовідомо,що 31липня відбудеться засіданняВРУ,наякому будутьповторнорозглянутіурядові законопроекти,атакожвідставкаЯценюка.

[LINKED_ARTS]

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти