У "Опозиційному блоці" виступили проти створення нових військово-цивільних адміністрацій на Донбасі

15 серпня 2015, 20:59

Таким чином влада визначає території, на яких не проводитимуться місцеві вибори, вважають в опозиції

У "Опозиційномублоці" заявляють, щоуказпрезидентаУкраїниПетраПорошенка "Про освітувійськово-цивільнихадміністрацій" фактичновизначивнаселені пунктинапідконтрольнійУкраїнічастиниДонецької та Луганськоїобластей,вякихвлада небудепроводити місцевівибори.Про це повідомляє прес-службапартії.

Реклама

"Навійськово-цивільніадміністраціїпокладено функціїіз забезпечення громадськогопорядку та безпеки,апосуті,нацих територіяхне діятимеКонституція України,буде пануватисвавілля ібеззаконня,будестворенополедляпротиправних та корупційних дій", – йдетьсявповідомленні.

Як відзначаютьвопозиції,"такимчином,кілька мільйонівгромадянУкраїнипозбавилигарантованого Конституцієюправа обиратисобімісцеву владу".

"Ми повиннісказатирішуче" ні "спробамузурпації владивкраїні, ітому закликаємозаявитинавиборах25 жовтнясвоє ставленнядо загрозивстановлення "військово-цивільноїдиктатури" повсій країні", – йдетьсявзаяві.

В тренді
Зустріч на Донбасі: у Путіна сказали, коли Зеленський отримає відповідь

Як повідомлялося, напередодніпрезидентУкраїниПетроПорошенкопідписавуказпро створення5районнихвійськово-цивільнихадміністраційвДонецькій областіполінії розмежування, атакож двохвійськово-цивільнихадміністраційу ряді населенихпунктів Луганськоїобласті.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти