В Офісі НАТО відповіли на заяву Порошенка про референдум щодо вступу в альянс

9 лютого 2017 13:53

Як зазначається, перед Україною стоїть ще безліч перешкод, які вона повинна подолати на шляху реформування під стандарти НАТО

ДиректорОфісузв'язкуНАТОвУкраїніОлександрВінніковвважає,щорішенняУкраїнипро подачузаявиначленствовНАТОварторозглядатипіслямодернізаціїїїсекторабезпекиіоборонноїгалузі.ТакВінніковпрокоментувавзаявупрезидентаПетраПорошенкапро готовністьпровестиреферендумщодочленстваУкраїнивНАТО,повідомляє "Укрінформ".

Реклама

"ПрезидентПорошенкопоставив метувпровадженнястандартівіпринципівНАТОдо 2020-гороку.Мивважаємо,цеамбітне завдання,імитут,щобдопомогтиУкраїніздійснитипроцесреформування.Ядумаю,це питання маєбутипріоритетнимдляУкраїни.ПізнішеУкраїнавизначить,будечибуде вона подаватизаявкуначленствовНАТО",-сказавВінніков.

За його словами, Україна зробила дуже багато в сфері реформ за останні два-три роки. "За цей період держава впровадила більше реформ, ніж за весь період незалежності. Треба враховувати, наскільки складно проводити реформи, коли в країні йде конфлікт, і ми повністю усвідомлюємо це. У той же час, ми вважаємо, що велика кількість кроків ще має бути зроблена в процесі реформування. Особливо, що стосується безпеки та оборони. З цих питань перед Україною стоїть ще безліч перешкод, але я думаю, що вони будуть подолані. Ми тут, щоб допомогти вам зробити це разом", – підкреслив він.

Нагадаємо,вінтерв'юнімецькій газетіBerliner MorgenpostпрезидентУкраїни Петро Порошенко заявив,щозараз54%українцівпідтримуєчленствоУкраїни в НАТО. "Чотирироки томулише16%українцівпідтримуваличленствоУкраїнивНАТО.Зараз-54%.Якпрезидентякеруюсядумкоюсвогонародуіпроведуреферендумз питаннявступувНАТО.Іякщоукраїнціпроголосуютьза,язроблювсе,щобдобитисячленствавПівнічноатлантичномуальянсі",-заявивПорошенко.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти