ПА НАТО закликала покарати Росію за MH17 і хіматаку в Солсбері

18 листопада 2018, 10:30

Союзники в своєму проекті резолюції нагадали про злочини Москви в європейських державах

Парламентська асамблея НАТО закликала Росію взяти відповідальність за катастрофу MH17 в небінадДонбасом,атакожзасудиливтручанняМосквиввибориіноземнихдержавіотруєнняСкрипаліввСолсбері.

Реклама

Про цейдетьсявприйнятомупроектірезолюціїПАНАТО"Оновленнявідповідінаросійськігібриднітактики",передаєУкрінформ.

СоюзникипідтвердилисвоютвердупідтримкурозслідуваннюпадіннялітаканаДонбасі,якепроводитьвладаНідерландів.

"Закликаємо Кремль виконати резолюцію Радбезу ООН 2166, взяти відповідальність і в повну силу долучитися до спроб встановити справедливість", – наголошується в проекті резолюції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Крімтого,КремлюпригадалиііншізлочиннідіїзамежамиРосії,зокрема,використанняхімічної зброїприотруєнніСкрипаліввСолсбері.

В тренді
"Козявка" і "нікчема": сварка Саакашвілі та Марченка пішла по другому колу
Реклама

"Асамблея засуджує втручання Росії в недавні вибори і референдуми в євроатлантичній зоні; а також висловлює глибоку стурбованість подібними погрозами, які постають перед майбутніми виборами, і підтримкою Кремлем маргінальних політичних рухів на Заході", – йдеться в документі.

Крім того, в Альянсі закликали країни Заходу ввести нові санкції проти Росії за її останні гібридні атаки.

"Парламентська асамблея закликає уряди і парламенти держав-членів НАТО прийняти чітку і активну стратегію переслідування західного майна корумпованих представників російських еліт. Парламентська асамблея закликає розглянути можливість введення цільових санкцій в солідарності зі Сполученим королівством і іншими членами, які недавно стали жертвами російських гібридних атак", - наголошується в документі.

Нагадаємо,днямиТретійкомітетГенеральноїасамблеїОрганізаціїОб'єднанихНаційзатвердилачерговийразоновлений проект резолюції по Криму "СитуаціязправамилюдинивАвтономній РеспубліціКрим та м.Севастополь(Україна)".Документстосуєтьсязахиступравлюдининаокупованомупівострові,якіпорушуютьсяРосійською Федерацієюякдержавою-окупантом.Проектрезолюціїпідтримали67країн-членівООН,проти-26,утрималися-82.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти