В НАПК попросили Святого Миколая не дарувати чиновникам дорогих подарунків

18 грудня 2018, 12:32

Антикорупціонери пояснили, що робити, якщо під подушкою виявлені золотий годинник або ключі від машини

Національне агентство по запобіганню корупції привітало чиновників і політиків з наступаючим Днем Святого Миколая і сподіваються, що обійдеться без дорогих подарунків. Про це йдеться в повідомленні відомства на Facebook.

"Шановні суб'єкти декларування. Національне агентство вітає вас з прийдешнім світлим святом дитинства – Днем Святого Миколая. Саме в цей час у вас, шановні суб'єкти декларування, можуть з'явитися подарунки від бабусь, дідусів, новорічного зайчика, ельфів, гномів і звичайно від улюбленого Святого Миколая. Адже він нагороджує всіх, хто натхненно і сумлінно працював протягом року, приносив користь ближньому і був ввічливим", – йдеться в привітанні
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

В НАПК нагадали,щоякщовцейденьчиновникитаполітики"знайдутьусебепідподушкоюзолотий годинник,сумочкувідPradaабоключвідновенькогоавтомобіля",щоб незабуливказатицевдекларації.

"ЯкщоСвятий Миколайпривітавваснасуму,що перевищує8810грн,не забудьтевказатиїївдеклараціїза2018рік.Повідомленняпро суттєві змінивмайновомустанімичекаємодо 29грудня відтих,хтовцьомуроцізаслуживвинагородунасумупонад88100грн.Анайбільшввічливимнагадуємо,щоподарункиу виглядіцінного рухомогомайнанасумупонад176200грнмиочікуємознайтиврозділі"Ціннерухомемайно",-йдетьсявповідомленнівідомства.

ff_12

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Нагадаємо, раніше НАПК виявилокримінальніпорушеннявдеклараціяхдев'яти чиновників. Під часперевіркисвоєчасності поданнядеклараціївНАПКвстановили,щосімпосадовихосібне подалидеклараціїза2017післязвільнення,аодна людина-щорічнудеклараціюзацейжерік.Агентствопередалоінформаціюпро порушеннячиновниківвполіцію.

Реклама

АтимчасомвМіністерствіфінансівзапропонувализобов'язатизаможнихукраїнцівподавати деклараціїпро майновий станідоходи,авизначатизаможністьлюдиниплануютьза трьома критеріями.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти