В Україні вже виконано 3/4 рішень Нацради реформ

28 вересня 2016, 12:44

Координатор проектів ОБСЄ в Україні та секретар Ради обговорили хід реформування держави

Внесок ОБСЄ в прогрес реформ в Україні є результатом втілення досвіду і можливостей Організації для підтримки комплексного та всебічного діалогу щодо порядку денного реформ, що сприяє втіленню в життя рішень Національної ради реформ. Про це сьогодні говорили Координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба і заступник Глави Адміністрації Президента України, секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків.

Реклама

Як повідомили в прес-службі президента України, сторони обговорили результати дворічного співробітництва та взаємодії в рамках ряду проектів підтримки діалогу, які покликані сприяти діяльності Національної ради реформ, а також проектного офісу, який функціонує при раді.

"На сьогоднішній день відсоток виконання рішень Національної ради реформ становить 74. Сподіваюся, що, завдяки автоматизації і заходам щодо оптимізації підготовки матеріалів, ми зможемо підняти ступінь виконання до 90%", – заявив Шимків.

Глава Нацради наголосив на важливості внеску ОБСЄ в низку покращень, які були внесені в роботу засідань Нацради. Серед них, наприклад, розробка та передача програмного забезпечення підтримки проектів. Також, четверте засідання Нацради реформ стало першим, яке пройшло без використання паперу та інших носіїв матеріалів. Його учасники отримали доступ до матеріалів на планшетах. Раніше підготовка 2 засідань вимагала друку понад 30 тис. листів презентацій, додаткових матеріалів та буклетів. Проект "Без паперу" дозволив не тільки підвищити ефективність засідань, а й заощадити кошти на друк матеріалів, а також зберегти навколишнє середовище.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Координатор проектів ОБСЄ в Україні наголосив на необхідності подальшої підтримки комунікаційних ініціатив, спрямованих на підвищення обізнаності та залучення українців у процес реформування країни. Результати трекінгу сприйняття реформ населенням свідчать про певні позитивні зрушення суспільної думки по ряду реформ: публічним закупівель, освітньої, судову реформу тощо.

Реклама

"Успіх змін значно залежить від того, що люди знають, розуміють і підтримують те, що відбувається. Саме тому ми прагнемо сприяти зміцненню можливостей реформаторів, представляти їх програми і плани для обговорення широкого загалу", – зазначив, у свою чергу, Верба під час зустрічі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти