В МЗС РФ розкрили деталі переговорів Лаврова і Еро по Україні

17 вересня 2016, 16:14

Обидва міністри чітко підтвердили безальтернативність сумлінного виконання Мінських домовленостей, говориться в повідомленні

17вересня відбувсятелефонна розмоваміністразакордонних справРосійськоїФедераціїСергіяЛавровазміністромзакордонних справФранцузькоїРеспублікиЖан-МаркомЕро.Про цеповідомляє прес-служба МЗС РФ.

Реклама

"ФранцузькийМіністрпоінформувавЛавровапро підсумкисвоєїспільноїзМіністромзакордонних справНімеччиниШтайнмаєромпоїздкидо Києва14-15вересня ц.р.У цьому контекстівідбувсяобміндумками щодо тематикиврегулюваннякризинапівденному сходіУкраїни.Обидва міністричіткопідтвердилибезальтернативністьсумлінноговиконанняМінськихдомовленостей,включаючипаралельневирішення питаньзміцненнябезпекиівиконаннязобов'язаньКиєваз політичнихаспектівврегулювання",-йдетьсявповідомленні.

Ранішеміністрзакордонних справУкраїниПавлоКлімкінзаявив,щоРосіяне зацікавленавпроведеннівиборівнаДонбасі,вониїйне вигідні,бовонанамагаєтьсядестабілізуватиУкраїну.

В тренді
З'явилося два вакантних місця: ЦВК оголосила ще одні довибори в Раду

"Росія ввела велику кількість озброєння на Донбас, думаю, що стільки не має вся армія Португалії. Тому нам необхідно повернути контроль за неконтрольованим ділянкою російсько-українського кордону і таким чином ми зможемо припинити страждання людей. Ми створимо можливість, щоб ОБСЄ забезпечила чесні і вільні вибори там. Всі розуміють, що це шлях вперед, але це не впроваджується. Росії не важливий Донбас, Росії необхідна подальша дестабілізація України. Їй не потрібна демократична Україна, тому нам так важлива солідарність від ЄС і міжнародного співтовариства. Для цього нам потрібні санкції як засіб тиску", – сказав Клімкін.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти