У Кремлі назвали причину санкцій проти України і умови їх скасування

1 листопада 2018, 12:28

Росія завдала Україні санкційний удар, але не виключає і скасування обмежувальних заходів

Москваскасуєновісанкціїщодоукраїнськихполітиків,чиновниківікомпанійпісляскасування Україною раніше введених обмежувальних заходів проти Росії. Про цезаявивжурналістампрес-секретарпрезидентаРФДмитроПєсков.

Реклама

УКремлірозраховують,щоприйнятісьогоднізаходипідштовхнутьУкраїнудонормалізаціївідносинзРосією.

"Безумовно, ми сподіваємося, що рано чи пізно політична воля на нормалізацію відносин з Росією якимось чином дасть хоча б боязкі паростки на українській землі. Зараз ми цього поки не бачимо", - сказав Пєсков.

Віндодав,щоРосіяне виключаєскасуваннявведенихсьогоднісанкцій,якщоаналогічнийкрокзробитьіУкраїнащодоМоскви
.

Як повідомлялося, сьогодні Росія ввела санкції проти України. Глава російського уряду Дмитро Медведєв підписав спеціальну постанову про економічні обмежувальні заходи проти 322 українських громадян і 68 компаній. Читайте детальніше які політики і компанії потрапили в санкційний список Кремля.

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського

РанішенаофіційномусайтіКремлябувопублікованийуказ президента РФ про спеціальні економічні заходи, якібудутьприйнятіу відповідьнасанкціїУкраїнипротиРФ.УрядуРФбулодоручено"визначитиперелікифізичнихіюридичнихосіб,щодоякихзастосовуютьсяспеціальніекономічнізаходи",атакож"визначитиспеціальніекономічнізаходи,які застосовуються щодофізичнихіюридичнихосіб".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти