У команді Зеленського розповіли про "цифровізацію" України: що пропонують

5 червня 2019, 19:12

Федоров зазначив, що цифровізація країни має бути комплексною, а не точковою

Керівник Діджитал-напрямку і радник Зеленського Михайло Федоров розповів про "цифровізацію" України. За його словами, є доручення від президента – "драйвити" класні проекти, щоб вони швидше ухвалювалися та реалізовувалися на національному та регіональному рівнях. Про це він заявив на форумі Digitalization: business talk, open opportunities, присвяченому актуальним питанням впровадження цифрових трансформацій і розвитку цифрової економіки.

Реклама

"Отже, цифровізація країни має бути комплексною, а не точковою! "Клаптиковий" підхід до використання цифрових технологій не допоможе отримати суттєві переваги для економіки і громадян України. Замість вибіркової цифровізації, що покращує якість певних систем або сфер життя громадян, Україна повинна рухатися до повного і всеосяжного переходу на цифрові технології", - заявив Федоров.

Він зазначив, що останнім часом силами волонтерів і держави були зроблені певні кроки на шляху до цифровізації України, однак цього недостатньо – кроки повинні бути комплексними. Чиновники повинні якомога менше контактувати з людьми.

"Ми будемо продовжувати впровадження багатьох необхідних для громадськості і країни проектів, що стосуються цифрової економіки, електронного управління, цифрових інфраструктур. Щодо електронного управління, наш план полягає в об'єднанні електронних послуг в так зване "єдине вікно". Ми зробимо їх зручнішими для громадян, вирішимо питання електронної ідентифікації. Ми розуміємо рівень проблем, що заважають розвитку цифрової економіки. Насамперед це пов'язано з доступом до Інтернету", - зазначив Федоров.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський і його команда з 27 травня запускають онлайн- проект "Ліфт", який дозволить охочим презентувати свої ідеї з діджіталізації держави. Про це Володимир Зеленський і його радник Михайло Федоров заявили на форумі інтернет-діячів "iForum" в Києві.

Реклама

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський вважає, що українські чиновники і політики є некомпетентними в сучасних інноваційних технологіях.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти