Як в Київському ліцеї ім. Богуна приймали присягу, відео

14 жовтня 2018 11:45

Урочисте посвячення в ліцеїсти Київського військового ліцею ім. Богуна було осяяне унікальним прапором

ПрезидентПетроПорошенковзяв участьуцеремоніяприйняттяурочистоїклятвиліцеїстамиКиївськоговійськовоголіцеюіменіІванаБогуна.

Вінзаявив,щоурочиста посвятавліцеїстиКиївськоговійськовоголіцею ім.Богунаосяянаунікальнимпрапором-прапоромтретьоїЗалізноїстрілецькоїдивізіїАрміїУНР.ЯкийзберігдлянащадківпершийпатріархУПЦКиївськогопатріархатуМстислав,якийвмолодостібрав участьу визвольнійборотьбі
.

"Нашамолодьсвідомовибираєдлясебемужній,героїчний,відповідальнийшлях-шляхслужінняУкраїні.Середліцеїстів-богунців,якіприносятьклятвусьогодні-142синаучасниківвійнизросійськимагресором.Батьки19юнаківзагинулинафронтах",-розповівглавадержави.

"Сьогодніодночаснозурочистимизаходамивстолиці,наплощахобласнихцентрівприймаютьурочистіклятвисотніучніввійськовихліцеївішкілзпосиленою військовоюпідготовкою-зДніпра,Запоріжжя,Львова,Харкова,ЧерніговатаіншихмістУкраїни.Щировсіхвітаю!",-додавПорошенко

Реклама


Нагадаємо, Порошенко вперше присвоїв звання генерал-майора жінці.Першоюукраїнкою,яка отрималаце звання,сталаначальникВійськово-медичногоуправлінняСлужбибезпекиУкраїниЛюдмилаШугалей.

Також нагадаємо, Порошенко зрівняв у правах чоловіків і жінок для служби в армії.Очікується,щоновийзаконсприятиме збільшеннюкількостіжінокнавійськовій службі.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти